PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: A v Prostřeno! jsou opět slzičky, tentokrát bude plakat jediná žena týdne

Lucie bude z večera nervózní Foto: Lucie bude z večera nervózníFoto: All

Jediná žena týdne z Středočeského kraje a Prahy to nemá jednoduché. Petr řečený Hroch a Michal si vůbec nesedli a celý týden si vyřizují účty. A Lucie je z toho všeho tak nervózní, že dojde i na slzy. Proč? To uvidíte už teď v bonusových videích a pak samozřejmě v 18 hodin ve čtvrtek na Primě.

Lucie (25) prosí pány o klid, toho se ale nedočká. O čem se budou muži u stolu handrkovat dnes? Na úvod Michal nepodá Petrovi ruku.

U salátku s mozzarellou a domácím pestem je ještě ticho. Ale když hostitelka v kuchyni dokončuje brokolicovou (a poněkud řídkou) polévku, Petr už žádá od Michala omluvu za „včerejšího Hitlera“.

Marně. „Ty nejsi Hroch, ale mořskej ďas!“ dozví se. „Čím jsem tě dostal? Tím, že neumíš vařit?“ utahuje si z něj Petr. „Já ho chci znemožnit,“ přiznává svůj cíl Michal.

„Zvolněte!“ vyzývá soupeře Jiří:

Petr alias Hroch považuje Michala za „takového malého ratlíka útočícího ze všech stran“, který jim vlastně krátí čekání na panenku. Ta je pořád moc růžová, dočkají se hladoví muži aspoň bramborového guláše?

Rozhozená Lucka podává úkol týdne s dětskými lžičkami a nad svým masem se rozpláče. Zbytečně, protože kdo si počká, ten se dočká – a v tomto případě si i pochutná:

Jak dopadne „famózní kokosový řez“? Jen pro Petra je maso vysušené a dezert trochu slaný po pomazánkovém másle. A zase je oheň na střeše! Ale zdobení květináčů ubrouskovou technikou by pány mohlo trochu zklidnit…

Hroch a Petr si prostě nemohou přijít na jméno:

Článek

Michal a Hroch si i přes vnější podobu nesedli Foto:

VIDEO: Hroch a Michal do sebe v Prostřeno! pořádně šijou!

I když se bude hostitel Atilla snažit hosty uchvátit svojí maďarskou kuchyní, všichni se budou zaměřovat spíš na otevřený střet dvou výrazných osobností, Michala a Hrocha....

Článek

Michalova nevábná polévka Foto:

VIDEO: Tak takhle hnusnou polévku už Prostřeno! dlouho nezažilo

V úterý se hostiteli Michalovi nebude moc dařit. Zejména za polévku to od ostatních nejvíc schytá. Navíc se začne víc a víc prohlubovat problém mezi ním a Hrochem. Ačkoliv...

Článek

Muži tentokrát převládají Foto:

VIDEO: Proč stojí za to umlít si vlastní mouku? A jak na to? Dozvíte se v Prostřeno!

Jak se někdy říká, nejhorší můrou může být splněný sen, což tak trochu potká Lucii, jedinou ženu pražského a středočeského týdne. Pánové u stolu nebudou těmi vysněnými,...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama