PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: V Prostřeno! se bude hrát nejen o peníze, ale i o sňatek

Pohodový živnostník Ludvík (56), jeho skvělý králík, Patrikova pomsta a vyhlášení vítěze tohoto týdne – to vše uvidíte v pátek v 17.50 na Primě v Prostřeno!

Tahoun zábavy Ludvík a dobrý duch celého týdne je i takovým skrytým finalistou v kuchyni. Všichni tuší, že umí dobře vařit a že to v pátek náležitě předvede.

Předkrm se povedl, „poprvé se snědl celý“, všímá si spokojený hostitel, který každému ještě nadplán přidal na talíř porci uzené panenky, co se vařila v polévce. Protože podle Ludvíka a Pavly „bez masa se vařit nedá“. I uzená polévka je dobrá a neošizená, Patrik by si dal radši mastnější z pořádné krkovice a s kroupami.

Ostatní už tuší, že jim u Ludvíka bude chutnat:

Po králíkovi na zelenině a bílém víně se olizují všichni – až na Patrika samozřejmě, tomu se zdá hlavní chod suchý. O tom, že rád peče, přesvědčí hostitel také svým tvarohovým koláčem i neodfláknutým úkolem týdne. Soutěž v zatloukání hřebíků by mohla být trochu nebezpečná, hlavně pro Pavlu, která nemá brýle, a pro Patrika, v jehož srdci doutná pomsta:

Ožení se vůbec? Když vyhraje, prý mu jeho přítelkyně řekla, že si ho vezme. Ovšem jeho soupeřky pochybují o tom, že i kdyby vyhrál, ke svatbě dojde, až nevěsta uvidí v televizi ústecké Prostřeno! a účinkování svého vyvoleného v něm. Každopádně při zatloukání hřebíků Patrik dopadl jako Pat s Matem dohromady a to si přitom představoval, že „hřebíky zatlouká do Moničiny hlavy“, takže to půjde jako po másle. Kdo nakonec neunese neúspěch? Schválně, můžete hádat… A kdo to díky tomu nakonec vyhraje?

 

Článek

IMG_0724 Foto:

VIDEO: Čínu si může každý dát u Vietnamce. Bude tohle jídlo stačit na výhru v Prostřeno?

Maminka Monika (37) dělá „čínu“ po maďarsku a vaří podle Ládi Hrušky. Jen jestli to bude stačit, aby uspokojila mlsné jazýčky ostatních soutěžících. Sledujte Prostřeno! ve...

 

Článek

IMG_0630 Foto:

VIDEO: Pokazí záhadný kouř z trouby hostitelce v Prostřeno! večer?

V Ústeckém kraji k prostřenému stolu usednou tři ženy a dva muži. Byla by to veselá, genderově a věkově smíšená partička, ale řečeno obrazně – i v této „bedně“ se najde...


Vaše názory

AlenaAnonym
Normálně mi je to vždy jedno 0 07.12.2015 20:18

Normálně mi je to vždy jedno jak se v prostřeno kdokoliv chová,ale na jednoduchého člověka jako byl Patrik,prostě reagovat musím.Jeho den kdy vařil,byl ze všech nejhorší a to jeho sebevědomí,že vařil nejlépe a vyhraje to bylo opravdu směšné,lituji tu ženu,která s ním žije.Patriku jsi opravdu hloupý člověk!!!!!!!

Anonym
Tím hajzlem myslím Patrika. 0 07.12.2015 14:42

Tím hajzlem myslím Patrika.

Anonym
Musím se přidat k názoru,že 0 07.12.2015 14:41

Musím se přidat k názoru,že větší hajzl v Prostřenu ještě nebyl ! A že už tam bylo různých exotů.

Anonym
Občas pozerám "Prostřeno" a 0 05.12.2015 17:55

Občas pozerám "Prostřeno" a musím zareagovať na "vševeda". Rada by som vedela, či sa nebude hanbiť ísť po ulici za to, ako sa zachoval?

Anonym
Takovy ubozak snad jeste v 0 05.12.2015 13:52

Takovy ubozak snad jeste v prostrenu nebyl.Byli tam ruzni exoti ale tohle byl vrchol.

reklama