PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: V Prostřeno! se těšte na opravdu netradiční zábavu

Čtvrteční hostitel Filip (27) si nejlépe sedne s pondělní hostitelkou Lucií. Uzavřeli ti dva snad komplot? To uvidíte ve čtvrtek od 18 hodin na Primě v Prostřeno!

V kuchyni rodinného domku, kde Filip bydlí s přítelkyní a rodiči, prý většinou vládne mamka, ale dnes v ní bude stát její syn, na jehož výkon jsou soupeřky už moc zvědavé.

Filip, který to mezi ženami nemá úplně snadné, přiznává, že je trochu mamánek, ale umí vařit: „Odjakživa mám kladný vztah k jídlu, nebavilo mě spoléhat se, až mi někdo uvaří.“ V kuchyni je na chvíli trochu zakouřeno, snad to na výsledku nebude znát.

Nebo ano?

Světové menu vypadá zajímavě: aromatický je předkrm s marinovaným lososem, hustá mexická polévka s nachos je chuti nezvyklé a hustotou připomíná salsu, ale případné výtky Filip bere jako taktiku soupeřů. Je v klidu a spoléhá se na svá líčka na pivu s restovanými kroužky cibule a s bylinkovou kaší. Lucka sice přišla o hlas, ale chválí, seč může, i studenou a lehce lepivou kaši. Když kibicuje u Filipa v kuchyni, holky si najednou nemají co říct. Zvládne Filip drobenkový tvarohový koláč? Proč je v něm tolik prášku do pečiva, až to prý štípe? Jak dopadnou krajové „patenty“? A proč si měly holky obout pořádné boty? Protože se projedou na segwayi! Půjde do toho i odvážná Naďa?

Článek

Simona Chocholatá Foto:

VIDEO: Soutěžící z Prostřeno! nemá ráda chuť masa. To je trochu zvláštní, ne?

Středeční hostitelka, vysokoškolačka Simona (22), si od začátku nesedne s Filipem. Ve středečním díle to od něj pořádně schytá. Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

IMG_8161 Foto:

VIDEO: Valašský frgál v Prostřeno! se "lehce" nepovedl

Paní sládková Naďa (30) kmitá v kuchyni měsíc před porodem svého třetího dítěte! S čím bude mít největší problém? Samozřejmě, že s úkolem týdne. Valašský frgál je totiž...

Článek

Ve Zlínském kraji se bude taktizovat Foto:

Atmosféra ve Zlínském kraji bude v Prostřeno! pěkně vyhrocená

Ve Zlínském kraji se sejdou čtyři ženy a jeden mladý muž a budou na sebe někdy zlí. Úkol týdne nás z molekulární moderní kuchyně vrátí mezi krajové speciality, napadne ale...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama