PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: V Prostřeno! vyhodí hostitel Žanetu od stolu. Proč?

Pavel Šťastný  Foto: Pavel Šťastný Foto: All

V pátek v Prostřeno! "bouchnou" všechny emoce a vyvrcholí střet mezi Pavel a Žanetou. Ta si totiž po Pavlových vtípcích, že jí otráví jídlo, přinese vlastní večeři a Pavel ji za to vykáže do vedlejší místnosti. Už v 18 hodin sledujte, jak tento týden plný střetů vyvrcholí!

Na poslední večeři se všichni těšili. Byli zvědaví na Pavla, jak se s rolí hostitele popere. Pavel často opakoval, že vařit neumí, a ostatní byli zvědaví, jestli je to pravda, nebo ne. Pavlovo menu jejich otázku rozřešilo – „rohlík se sýrem a vajcem, Muchomůrková Polifka, Čináááá poooo Českuuuuu, Myska Mlyka“– takové menu na důvěře opravdu nedodá. Pavel trochu vychladl a ke stolu pustil i Žanetu, která se rozhodla ho pořádně provokovat.

U stolu se ale Žaneta dlouho neohřála a poté, co vyndala ešus s donesenými řízky, ji Pavel od stolu zase vykázal. A tak se Žaneta navečeří v obýváku a také si například chvilku pospí…

Ještě se podívejte na video, kdy se Žaneta smála, až upadla:

Vaše názory

chytrolínPájaaMája
Pravidlo č.1 : hráč, který 1 01.03.2015 12:08

Pravidlo č.1 : hráč, který bude chtít kohokoliv vyloučit ze hry, bude vyloučen sám, neboť podmínkou soutěže o vaření bude, že se jí zúčastní všichni soutěžící a to až do samého konce hry. Ano Žaneta řekla byť není dokonalá rozumnou jako každý z nás pravdivou větu: ty dvě jsou to slepice, které jdou za Pavlem jak za kohoutem" a ve finále? lež, faleš a přetvářka - ukázka hodnocení Pavla.

PetrAnonym
Pokud soutěžící odmítne 01.03.2015 12:15

Pokud soutěžící odmítne ochutnat jídlo,má být okamžitě vyřazený.Od toho tam snad jdou

chytrolínPájaaMája
Pavel je namyšlený, 1 01.03.2015 11:29

Pavel je namyšlený, sebestředný ubožák, rád je středem pozornosti, čehož dosahuje jakýmkoliv způsobem. Zrzavá rádobydospělá chudinka nemá sama dost odvahy aby otevřeně řekla co si myslí a tak se dokáže jen připojovat, přitom mluví jako když kapr chytá po dechu.

PetrAnonym
Největší ubožák seš ty pokud 01.03.2015 12:13

Největší ubožák seš ty pokud toto napíše,viděls vůbec celý týden?

Skok
Systém hodnocení soutěžících 0 01.03.2015 08:47

Systém hodnocení soutěžících je zoufalý.Hodnotí se vzájemné sympatie a nesympatie a ne kvalita jídla a pohoštění.Zoufalec Žaneta do teď ještě dovedla k dokonalosti.Nebylo by dobré se vážně zamyslet?

FRK
Co se takhle zamyslet nad 0 01.03.2015 08:44

Co se takhle zamyslet nad hodnocením soutěžících!Je to zoufalost.

Petr-Jižní Čechy
Nechtěla ochutnávat Pavlovo 0 01.03.2015 07:21

Nechtěla ochutnávat Pavlovo jídla,jak pak mohla hodnotit.Neměla mít nárok na výhru,myslim že to spousta divákům tento pořad znechutilo.O jejím chování ani nemluvě,měla by se léčit.

P.F.
Dojem z celého týždňa je 0 01.03.2015 00:47

Dojem z celého týždňa je pokazený ak sa rozhodne jeden úťažiaci všetkým dať jeden bod. Dajte tam už konečne nezávislých dvoch odborníkov nech vyhodnotia víťaza.Situáia sa stále opakuje.

Louen
Žaneta to vyhrála a basta, 0 28.02.2015 22:01

Žaneta to vyhrála a basta, ten namachrovanej chudák s tím nic nenadělá a to ho pěkně sere.

Danka35
Pavel-příjemný,vtipný,jeho 2 28.02.2015 18:21

Pavel-příjemný,vtipný,jeho menu bylo nápadité,hodno výhry.Zachoval se dobře,Žaneta lezla na nervy nejen soutěžícím u stolu,ale i spoustě mým známým,přátelům,kolegům a to podotýkám,jsme taky zOstravy.Chtěla bych se zeptat,zda donesené jídlo není porušením pravidlem a všichni jsme doufali,že ano a že bude tato paní diskvalifikována.Leč se tak nestalo.Pro nás je výhercem Pavel,opravdu dlouho jsem nepotkala někoho tak příjemného,někoho na koho se dalo dívat,s kým jsme se celý týden od srdce zasmáli.

reklama