PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: V Prostřeno! zase dojde na záchvaty smíchu. Andrea bude dokonce brečet

Veselá Kateřina Veselá (25) se už těší na svatbu a hosty překvapí v kostýmu kočkovité šelmy! Nejen pánové si "smlsnou". Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Předsvatební menu se Katce povede. Polévka, moučník a nakonec i hlavní chod nikoho neurazí, jen Petr se chce mstít za svůj nevydařený večer a tváří se jako kakabus, což mu vydrží až do pátku.

Sabotuje předkrm, dokonce prý najednou saláty nejí, ale Kateřina se jen tak nedá. Je to živel a doma se uvolněná hostitelka cítí opravdu jako doma a ani Zdenkem se nenechá vystresovat, dokonce ho pozve do kuchyně, kde mu dá práci.

Zdeněk ale Kateřině nic nedaruje!

Nic nepřipálí, sama vykostí kuře na roládu, kterou bohatě naplní vším možným včetně zeleniny, šunky, sýra i mletého vepřového. Zábava je dost uvolněná – co jim to ta Katka nasypala do jídla?

Andrea se neupejpá, dokonce dá Vladislavovi ruku do klína a nastane hromadný výbuch smíchu. A k tomu Katka zvládne i úkol týdne, který dělala poprvé, ale prý určitě ne naposled.

Článek

Sebevědomý Petr (21) má políčeno na výhru, ale „za výsledek by ho prý přítelkyně pěkně zmlátila“ Foto:

VIDEO: V Prostřeno! se bude zase něco pálit. Kdo za to může?

Sebevědomý mladík je vybaven informacemi od přítelkyně, která už v pořadu vařila a vyhrála. Stejná kuchyně, stejný byt – pozná to někdo?

Článek

"Parta" je tentokrát více pánská Foto:

Vaří lépe muži, nebo ženy? V Prostřeno! budete mít možnost porovnat

Je před námi severočeský týden plný vývarů, salátů a čokolády. Ta někomu pěkně zhořkne, protože v sestavě z Ústeckého kraje mírně převažují muži a ti bývají s dezerty...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama