PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Valašský frgál v Prostřeno! se "lehce" nepovedl

Paní sládková Naďa (30) kmitá v kuchyni měsíc před porodem svého třetího dítěte! S čím bude mít největší problém? Samozřejmě, že s úkolem týdne. Valašský frgál je totiž opravdu kumšt! Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„My jsme celá rodina zaangažovaní v pivu, vzala jsem si sládka,“ představí se bezprostřední Naďa z Uherského Brodu. Pivo bude i na jídelníčku a též jako téma zábavy.

Místo včerejší hráškové polévky je v úterý na menu přesnídávková hrachovka. Která bude lepší? Naďa nemá robot a těsto musí zadělat ručně: „Robot musím být já,“ spíš na oko hudruje těhotná maminka, kterou musíme obdivovat a držet jí palce. S pečením si Naďa rozumí, jak se jí povede frgál? Dělá ho prý poprvé…

Bude tak dobrá kuchařka a hostitelka, jak soupeři předpokládají? Komu bude chutnat tataráček z tvarůžků, slaný jako krušec? Hostitelka je trochu uhoněná a její marinované vepřové kotlety by si naopak soli a koření zasloužily víc, v marinádě si mohly poležet déle, aby vepřové nebylo plané. Filip už začíná vystrkovat růžky, ale dostane pivečko a baví společnost. I Lenka se směje, jen neví čemu. Přestože je nejstarší, dostane nekontrolovatelný záchvat smíchu:

A Naďa? Ta už je moc zvědavá na Filipův výkon v kuchyni…

Článek

Ve Zlínském kraji se bude taktizovat Foto:

Atmosféra ve Zlínském kraji bude v Prostřeno! pěkně vyhrocená

Ve Zlínském kraji se sejdou čtyři ženy a jeden mladý muž a budou na sebe někdy zlí. Úkol týdne nás z molekulární moderní kuchyně vrátí mezi krajové speciality, napadne ale...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama