PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Vanilkový nebo vanilinový cukr? V Prostřeno! se kvůli tomu skoro pohádají

Studentka Michaela (17) má tah na bránu a navzdory mládí u plotny docela zaválí. Dokážou to ostatní ocenit? To se dozvíte v úterý v 17.50 na Primě v Prostřeno!

V úterý se k plotně postaví budoucí kadeřnice Michaela, která ještě nesmí alkohol. Nezletilá hostitelka to chce starším soupeřům ukázat. A Míša válí už od prvního sousta.

Její moderní meníčko nabízí hodně barev a chutí. K hlavnímu chodu – lososu na másle a kuřecímu špízu – budou jako bonus dva dipy. K tomu Míša upeče plný pekáč pestré zeleniny včetně brambor ve slupce. Martinovi vadí, že ryba je obalená v mouce, pokládá to za zbytečné.

„Je to takový český nešvar,“ míní. V úvodním salátu z pečené řepy bude rukola, mandlové lupínky, pomeranč i kozí sýr, jehož chuť zjemní med. „Všechno do sebe fakt sedlo, měla to dobrý.“ Jako polévka bude krém z mrkve, zahuštěný bramborem.

Krém se zázvorem hosty tak rozparádil, že Irena dostane od hostitelky katalog kulturistů z 80. let, aby se pokochala vrstevníky. U stolu se totiž probírají idoly doby a ty se vzhledem ke složení soutěžících dost liší.

Ani poslední smetanový pohár nevypadá vůbec zle. Dalším bonusem je prostředí hezkého domu se zahradou a bazénem, kde studentka Michaela žije s rodiči. A zahradu si všichni užijí při kuželkách… Hostitelka je spokojená a „narvaná jak taška do Chorvatska“. Míša chce vyhrát jako kdysi její maminka, vyjde jí to?

Mudrlant Martin opět perlil:

Článek

Nová sestava soutěžících Foto:

VIDEO: Nový týden v Prostřeno! bude ve znamení závodní kuchyně i konzumace hmyzu

V Pardubickém kraji se sejdou čtyři ženy a jeden muž, který uvaří ve finále. Na východě Čech to bude jako na houpačce, chvíli zábava, chvíli tvrdá kritika i slzy a...

Vaše názory

Anonym
existuje vanilkový aj 0 14.09.2015 20:54

existuje vanilkový aj vanilínový cukor v tých malých sáčkoch, neviem čo to tam tá pani splietala že pokial to bolo zo sáčku, tak to bol vynilínový cukor. Inak je to riadny humus ktorý sa vyrába z hnedouholného dechtu. A samozrejme je ten cukor riadne predražený, pritom stačí kúpiť 2 lusky vanilky, rozkrojiť, vložiť do pohára s cukrom, uzavrieť a nechať zatvorené 2 týždne. Po otvorení máte kilo čistého vanilkového cukru za pár korún.

reklama