PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Ve středu se budou v Prostřenu! probírat sexuální polohy. Jak si kdo užívá?

Jan se dal na sport a zdravou stravu, soupeřům ale skrytě naservíruje i konzervu! Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Jan říká, že relativně donedávna se moc nestaral o to, co a jak jí. V tomto směru prý vedl neukázněný život, už se sám sobě nelíbil, ale sport mu otevřel oči a on na sobě začal pracovat. Čeká nás u Honzy zdravá večeře? Ta se odehraje na stísněném prostoru jeho malého bytu ve Střekově, kde ale určitě udrží nervy na uzdě, jak si předsevzal. Jemu se něco takového jako včera Petře prostě nestane! Vařit bude v šátku, s klidem, nakonec ale venku předvede pěkně ohnivou show. První dva chody budou laděné dočervena. Na předkrm je „červené kuře“ po asijsku, a překvapením polévky z řepy je, že tento vyznavač zdravé stravy přidá do své polévky i vepřovou konzervu. Co na to soupeři? Přijdou na to? Dozví se to?

Možná je to i tou konzervou, ale soupeři mají po včerejšku uvolněnou a dobrou náladu, což platí též o Petře, ze které to už všechno spadlo. Hlavní chod – panenská svíčková s bramborovým kloboučkem – je na kořenové zelenině. Jídlo je chutné, ale bohužel studené. Proč si Láďa myslí, že panenka není vepřová, ale z hovězího? Ale kromě debat o jídle se budou opět probírat vztahy. Je jasné, že s moučníkem, který má zajímavý druhý název „pičky“, ještě bude hodně legrace. S těstem, které nevykynulo, jak má, sice musí poradit „přítel na telefonu“, ale je to smažený dezert, a tak to ani moc nevadí. A jak se z „božích milostí“ staly „pičky“? Prozradí nám to sympatický hostitel?

Vaše názory

Anonym
Tenhle týpek je borec 1 26.04.2016 18:22

Tenhle týpek je borec

admin
Test 26.04.2016 18:37

Test

reklama