PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Veroniku z Prostřeno! budou ve čtvrtek provázet samé problémy

Veronika Fialková Foto: Veronika FialkováFoto: All

Bývalá vrcholová sportovkyně Veronika (22) je prostě nad věcí. I když se jí pár věcí v kuchyni nedaří, žádnou katastrofu z toho nedělá. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na tuhle pohodářku.

Veronika je smíšek týdne, stále dobře naladěná a je na ní znát bývalá dráha profesionální sportovkyně – bere vše s nadhledem, a to i tehdy, kdy bude mít kuchyň zaplavenou nádobím a nebude mít kam vyndat knedlíky ke svíčkové, která je hlavním chodem.

Ovšem než dojde na svíčkovou, zajde Veronika pro mungo fazole, na něž se poptává v řeznictví – a rozhovor s řezníkem, který jí nabízí tlačenku, jitrnice a klobásy se slovy: „Říkejte si tomu mungo, jatsuky, jak chcete! Jednak nevím, co to je, a jednak mne to uráží!“

Z úkolu týdne byli všichni soutěžící (a nejen oni) trochu zmatení:

Samozřejmě to myslel pan řezník v humoru a s Veronikou se opravdu hodně nasmáli. Další zajímavá chvilka nadejde v kuchyni, kdy Veronika odměřuje vodu do polévky tak, že ji naleje do talířů a podle toho si odpočítá velikost hrnce.

Nicméně polévka – bramboračka s hřiby (a tajně přidaným úkolem týdne, fazolkami) – se nakonec velmi povede. Přes komplikace a chaos v kuchyni i svíčková dopadne dobře a večer se ponese především v duchu hostitelčiny bezprostřednosti a otevřenosti.

Jak večeře u Veroniky probíhala?

Článek

Lukáš Töviš Foto:

VIDEO: Jediný muž v Prostřeno! udělá dámám masážní salon

Ačkoliv Lukáš (33) bude vařit v garáži, dámám se u něj bude nakonec docela líbit. Dívejte se ve středu od 18 hodin na Prostřeno!

Článek

Jitka udělá dva knedlíky Foto:

VIDEO: Poznají v Prostřeno! domácí knedlík od kupovaného?

Jitka si k segedínu připraví malý chyták pro ostatní gurmány. Odhalí, který knedlík koupila a který sama udělala? Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Kdo z jižní Moravy uvaří nejlépe? Foto:

Na jižní Moravě prý nejsou konflikty. Potvrdí to Prostřeno! z vinařského kraje?

Jižní Morava, spojovaná s krásnými ženami a dobrou náladou, nás ve svých soutěžících nezklame – čtveřice žen a jednoho muže utvoří pohodovou partičku, která se bude...

Vaše názory

neroušek
Ráda se dívám na tento pořad, 0 30.01.2015 13:31

Ráda se dívám na tento pořad, leckdy se i přiučím, ale co mne vytáčí je, když se přidává smetana do omáčky a nechává se se vařit - smetana se dává nakonec a již se NEVAŘÍ - ztrácí to chuť.

reklama