PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Vilma z Prostřeno! se povyšuje nad ostatní. Ale jak!

I ve čtvrtek se sejdou jen čtyři hosté Foto: I ve čtvrtek se sejdou jen čtyři hostéFoto: All

Čtvrteční hostitelka Soňa (26) umí vařit a je soutěživá, ale ne za každou cenu. Právě proto ji možná štve věčné Vilmino "honění si trika". Nejvíc tím ale sebevědomá Vilma naštve Zuzanu. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Odmala toužím po tom, že si otevřu hospodu,“ říká vyučená servírka a příležitostná prodavačka Soňa, momentálně na mateřské dovolené.

Projeví se tyto ambice na jejím vaření? Stane se Soňa kulinářskou star jihočeského týdne? „Maso za námi přijelo až z Moravy, přiznává vdaná hostitelka z Týna nad Vltavou, které se ještě občas zasteskne po Vysočině.

K domácímu uzenému upeče dobrý chléb. Uvaří dvě polévky, vývar s celestinskými nudlemi a jihočeský oukrop – úkol týdne. Asi uhádnete, jaká z nich bude úspěšnější.

Soňa má výborný hlavní chod s medailonky z kančí svíčkové a příjemně překvapí i „majonézovkami“ – originálními tvarohovými buchtami.

Vilma je považuje za nejlepší dezert týdne a přizná se, že přišla vyhrát:

Ostatní zaskočí, jak smýšlí o sobě a o „obyčejných“ lidech. Je to provokace, recese, hra? Oboduje Vilma Soňu nízko, jak jí radí maminka v SMS? Tohle klání bude ještě zajímavé…

Zábava proběhne za asistence Sonina manžela, ale tématem večera je stále ještě Kristina, která musí hodně škytat a zatoužila „být muškou u stolu“.

A má také důvod:

Článek

Ve středu se bude vařit jen pro čtyři Foto:

VIDEO: Kristina odstoupila z Prostřeno! Jak to?

Kristina se už od svého pondělního hostitelství jevila poměrně hodně osobitě, nicméně to, že ve středu vůbec nedorazí, vyrazí ostatním soutěžícím dech. Dívejte se od 18...

Článek

Proč nebude Kristině u Vilmy (vlevo) chutnat? Foto:

VIDEO: Proč Kristina z Prostřeno! nemůže jíst ani modrý sýr ani polévku?

Úterní hostitelka Vilma (32) je sice v očekávání přírůstku do rodiny, to jí ovšem vůbec nevadí. Sebevědomí nechybí jí ani menu, které uvaří. Jen ta Kristina bude mít pořád...

Článek

Jihočeši budou shovívaví Foto:

Tohle jste v Prostřeno! ještě nezažili: Soutěžící v půlce týdne odejde!

Pořad Prostřeno! zavítá po delší době do jižních Čech a čeká nás opravdu „jihočeská bašta“. Pod úkolem týdne si můžeme představit ledacos, třeba i jeden oblíbený hlavní...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama