PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Vladislav z Prostřeno! si dokáže jídlo pochválit klidně sám

Vladislav pozve hosty do svého vypíglovaného bytu, kde bydlí s přítelkyní a jejich dvanáctiletým synem. Ten prý věčně vysedává u počítače, ale ve chvíli, kdy by jeho táta internet potřeboval, aby si poradil s čokoládovými lanýži, bohužel nefunguje. A stihne to Vláďa vůbec? Dívejte se ve čtvrtek!

Čokoláda bude i jako oficiální dezert. Baby kuřátka na hlavní chod mu poradila sestra, přílohou budou tři saláty, ten čtvrtý je receptem Vláďovy maminky z jablek a cibule. Zdeněk čeká po včerejšku, na který všichni nadšeně vzpomínají, stejně „elektrizující a dobrou náladu“.

A hostitel se chce se vším se ctí poprat, ale opět nemá klid na vaření, navíc Zdeněk s Andreou místo šmejdění už rovnou ochutnávají. Předkrm, který kombinuje pikantní sýr a sladkou chuť hrušky, ořechů a medu, chutná snad jen Andree.

Proč ostatní jídlo nezaujalo?

Petr je dál protivný a všichni už toho mají dost. I když chtějí vyhrát, ne za každou cenu! Klasická slepičí polévka je dobrá, kuřátka jsou bohužel vysušená. Kuchař je ale sám se sebou spokojený a o soupeřích si myslí, že neumí ocenit dobré jídlo.

A na závěr to romská kapela rozjede přímo v bytě: „Vidět sparťana tancovat na romský písničky, to je normální masakr,“ baví hostitele.

Článek

U Kateřiny panuje dobrá nálada Foto:

VIDEO: V Prostřeno! zase dojde na záchvaty smíchu. Andrea bude dokonce brečet

Veselá Kateřina Veselá (25) se už těší na svatbu a hosty překvapí v kostýmu kočkovité šelmy! Nejen pánové si "smlsnou". Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Sebevědomý Petr (21) má políčeno na výhru, ale „za výsledek by ho prý přítelkyně pěkně zmlátila“ Foto:

VIDEO: V Prostřeno! se bude zase něco pálit. Kdo za to může?

Sebevědomý mladík je vybaven informacemi od přítelkyně, která už v pořadu vařila a vyhrála. Stejná kuchyně, stejný byt – pozná to někdo?

Článek

"Parta" je tentokrát více pánská Foto:

Vaří lépe muži, nebo ženy? V Prostřeno! budete mít možnost porovnat

Je před námi severočeský týden plný vývarů, salátů a čokolády. Ta někomu pěkně zhořkne, protože v sestavě z Ústeckého kraje mírně převažují muži a ti bývají s dezerty...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama