PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Vypadly pojistky! Bude večeře potmě!

REPRÍZA Instruktorka fitness Kateřina (32) bojuje s pojistkami a zradí ji hlavní chod.

Mladá dvojnásobná maminka z Třince své hosty také přivítá v příjemném a vkusném prostředí. Má ráda zdravou a lehkou kuchyni. Katka působí, že jí jde všechno od ruky a z ničeho se nehroutí. Přesto ji zaskočí, když jí dojde smetana a musí jí pomoci manžel, ale hlavně, když jí podle zákona schválnosti vypadnou pojistky. Je sice zvyklá na to, že elektřina v jejím bytě nezvládá příliš zapnutých spotřebičů, ale dnes se to fakt nehodí.

Maria neví, kdy skončit!

Na upečení kachních prsou potřebuje stálou teplotu, možná i proto hlavní chod nedopadne nejlépe. Někdo má pocit, že je maso nedodělané, zvláštní je pyré z červeného zelí, bramborové šišky jsou fajn. Na předkrm je trochu neobvyklá kombinace restovaného lososa a kuskusu se zeleninou, což je pro někoho premiéra. První chod by si zasloužil hezčí prezentaci. Co ale Katku překvapí, je chvála jejího hráškového krému, s nímž sama moc spokojená není. Hosté jí trochu vezmou vítr z plachet, když v obýváku při šmejdění najdou paruky a obléknou si je už ke stolu, byly to ale rekvizity určené na zábavu – společné focení. Tahle kratochvíle s polaroidem se nakonec povede, soupeři pózují a hostitelčin přítel fotí. Všichni si od Katky odnesou hezkou památku.

Adélin manžel dojídá zbytky na schodech!

Článek

Adela koji miminko Foto:

Kojení přímo u večeře! Tohle miminko žije v neskutečném bordelu!

REPRÍZA V Moravskoslezském kraji se sejdou čtyři ženy a jeden mladý muž, což je poslední dobou častá sestava. Kdo si přišel pro výhru? Bez okolků se k tomu přizná Maria,...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama