PO - PÁ v 17:35 na Primě

Všichni si budou navzájem pomalovávat obličeje jako malé děti!

Jak prosté: Žaneta (24) pozve soupeře do uklizeného bytu a uvaří jim dobrou večeři

V úterý hosty u sebe doma přivítá pořádkumilovná Žaneta, která se snaží soupeře po včerejšku potěšit. A hosté se opravdu cítí jako v pohostinné oáze. Pozorná hostitelka si po předchozím šoku u Petra hodně zakládá na uklizeném bytě a v jejím náchodském domově je opravdu příjemně. Má výhodu, že vaří po Petrovi a že svůj hlavní chod, který se v určitých variacích během týdne zopakuje, dovede skoro k dokonalosti. Soupeři si na kotletě s fazolkami a opečenými brambory pochutnají a pořádně se najedí.

Diskuze o včerejším bordelu

Ani předkrm, který je určitou obdobou známého italského salátu caprese s tousty, a brokolicovou polévku s krutony nikdo moc nekritizuje, hezký servis potěší i oči hostů. Místy prostořeká Žaneta v úterý prostě ví, co dělá, ani nervozita ji nijak nerozhodí a sladká tečka její večeři také nepokazí. Ani Žanetin večer se ale neobejde bez kritiky, k Honzovi se tentokrát přidává i Petr, který je po svém včerejším propadáku poněkud uražený a zklamaný. Žaneta z toho má ale spíš legraci a srandu si udělá i ze svých soupeřů, kteří si v rámci zábavy pomalují obličeje.

Článek

vsichni kralovehradecky kraj 14 Foto:

Místo ubrusu roztrhaná utěrka, špinavé příbory a na WC se odváží jít jen jeden!

Další zastávkou kulinářsko-soutěžní show Prostřeno! budou východní Čechy, konkrétně Královéhradecký kraj a z toho hlavně Náchod se svým „zámečkem vršku kulatého“.

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama