PO - PÁ v 17:35 na Primě
Paem
Mladá paní, znemožnila jste 1 22.05.2017 06:10

Mladá paní, znemožnila jste se před celým národem, Je mi Vás líto!

Andeda
Těší mě,že paní Lucie,kterou 22.05.2017 10:12

Těší mě,že paní Lucie,kterou jste celý týden nevybíravě napadala,dala Romaně deset bodů a tak jste nevyhrála vy,se svojí podrazáckou taktikou.
Co je Vám po soukromí paní Lucie, pořad se nejmenuje,, Jak bydlím a žiji",ale Prostřeno.I když z toho televize Prima udělala sprostý,nechutný pořad. Mě by například zajímalo vaření a recepty a né napadání spolustolovníků.Je jen málo receptů ,které bych si na základě Prostřena chtěla vyzkoušet. A jsme u základu : Primo skonči s tímto pořadem

Anonym
Může psát o sestříhání a 0 21.05.2017 16:10

Může psát o sestříhání a manipulaci, ale tři body dala sama. Stejně jako ten blbeček, který dal sám za sebe za dva body. Tohle už je jen její snaha zmírnit tu ostudu, kterou po právu má.

Anonym
Zlost, zamindrákovanost a 0 21.05.2017 15:49

Zlost, zamindrákovanost a narcismus zase jednou vyhrály, ach jo.

Anonym
Děláš ze sebe jak si chytrá, 1 21.05.2017 14:18

Děláš ze sebe jak si chytrá, ale neznáš zásadní věci, jako např. ty nevíš, že ze syrového vajíčka nemůžeš dostat salmonelu - ta se především dostává přímo ze skořápky vajíčka. No a další a další věci, jsi neupřímná a nepřející. Však osud si tě najde!

Anonym
S tou salmonelou máte pravdu, 22.05.2017 07:26

S tou salmonelou máte pravdu, proto by ta vajíčka neměla být na volno v lednici u ostatních potravin.

Anonym
Zase jen hloupé řeči,od 0 21.05.2017 13:52

Zase jen hloupé řeči,od pisatele pod jménem Kristina.Ta zloba,zášť a drzost,nebyla nařízena nikým,protože výraz tváře a očí nelze zahrát,to tam musí být,je to duševní ubožačka.

Anonym
S tím pohárem by potřebovala 0 21.05.2017 13:47

S tím pohárem by potřebovala dostat přes palici,třeba by se jí tam rozsvítilo!

.Kristina Šnedorfová na FB
Přátele, kamarádi, příznivci 4 21.05.2017 11:12

Přátele, kamarádi, příznivci i odpůrci. Bohužel mě mrzí jak dopadl tento týden při odvysílání pořadu PROSTRENO. Cele je to sestrihané a otočené, že neznat pravdu tak bych se musela stydět za své chování. Bohužel pravda je úplně jiná - zde je jen malá ukázka toho jak štáb manipuluje s námi a s tím co říkáme. Musela bych zde psát doopravdy dlouhou zpověď o tom jak to bylo, ale myslím že je to zbytečné. Děkuji všem co při mě stojí a jsou mi nyní velkou oporou.

Anonym
Poběž do řiti !!! 21.05.2017 11:30

Poběž do řiti !!!

Liškaryška
Že by špatné svědomí? Jestli 21.05.2017 22:19

Že by špatné svědomí? Jestli to ovšem skutečně píše Kristina....No, děvče, ty peníze za tu ostudu nestojí.Ani se nedivím, že jsi sama.A doufám, že se ti všechno zlé vrátí i s úroky!!!!A ty dva body dal kdo?To se sestříhat nedá.Ubožačko chamtivá.

Anonym
ty tři body tě také nutil dát 21.05.2017 23:44

ty tři body tě také nutil dát štáb Primy? A ty hloupé řeči ohledně kojení také? Bylo toho víc, jen jsi ukázala jak jsi hloupá a máš pokřivený charakter. Teď se stydíš, ale už je pozdě se kát .

Anonym
Vážená, to jste nevěděla do 22.05.2017 00:56

Vážená, to jste nevěděla do čeho jdete? Tento pořad se vysílá přes deset let a o praktikách natáčecího štábu se zde mluví skoro každý týden. Já si myslím, že jste svým chováním ulehčila štábu úlohu najít toho špatného a sama
jste se připravila díky chování k Lucii o 30 000 Kč,
protože si myslím, že Lucie bodovala v pátek tak jak bodovala kvůli Vám.

Anonym
Kde se v této holce bere 1 21.05.2017 10:50

Kde se v této holce bere tolik nenávisti a závisti. Ta má tak zlý pohled, asi bude nějaká zapšklá a zamindrákovaná.

Mich.
To samé mě napadlo hned, jak 21.05.2017 15:46

To samé mě napadlo hned, jak jsem ji viděl v úvodu. Nesympatická a chamtivá. Navíc nejsem příznivcem toho, když se mi servírují nedochucená jídla jen pro to, že hostitel je matkou (přece jen by měl být rozdíl v tom, když vaří pro své dítě nebo 4 dospělé osoby).

Anonym...pit
Jste hodně 0 21.05.2017 09:17

Jste hodně zlý,nafoukaný,afektovaný a arogantní člověk,nechtěla bych Vás za kámošku ani omylem!

F. Jouda
Upozorňuju, že díky Lucii má 0 21.05.2017 02:07

Upozorňuju, že díky Lucii má Sítník jenom půlku výhry.

Anonym
Nádherná, inteligentní dáma. 0 21.05.2017 01:48

Nádherná, inteligentní dáma. Její tělo je božské a hodlám se o ni ucházet. Obstarožní miliardář.

Hansi1
Jak může takový ubožákjako Vy 0 20.05.2017 20:57

Jak může takový ubožákjako Vy vůbec chodit po ulici.

kulihrasek jn.
Sítníku uděláš mi nechty ? 0 20.05.2017 20:48

Sítníku uděláš mi nechty ? máme sraz z klukama v homoušským doupěti tak se chci lýbit.

reklama