PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zábavná gastronomická show PROSTŘENO!

Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 18:00 na Primě Foto: Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 18:00 na PriměFoto: All

Kdo přijde na večeři? aneb 5 lidí, 5 dní a 50 tisíc pro nejlepšího hostitele týdne. Zábavná gastronomická show PROSTŘENO! je tu pro vás na Primě již 6.rokem. Pořadem provází od počátku oblíbení herci a moderátoři Václav Vydra a Jana Boušková.

Smíchejte pět různých lidí z odlišných poměrů, přidejte nápadité menu, protřepejte příjemnou konverzací a dochuťte pozváním k sobě domů. Pokud všichni hosté vaši snahu ocení, stali jste se hostitelem týdne! Kdo pořádal někdy pohoštění pro větší skupinu lidí, ví, že zvládnout péči o hosty se vším všudy je náročný úkol hodný ostříleného profesionála. V zábavném pořadu se jej nezalekli domácí mistři vařečky ze všech koutů republiky.

Pětice amatérských kuchařů, milovníků dobrého jídla a pití, během jednoho týdne postupně předvede, jak si představuje perfektní večeři včetně zábavy pro hosty, kteří se dříve neznali. Zdali pro ně bude „domácí hřiště“ výhodou, nebo naopak, ohodnotí pozvaní hosté pokaždé bodovým skóre. Ve hře je 50 tisíc korun pro nejlepšího z nich a titul hostitel týdne! Nahlédněte do soukromí obyčejných lidí, možná i vlastních sousedů…

Vaše názory

majka koliasova
Mila primo koukam na vas 1 25.10.2016 17:07

Mila primo koukam na vas porad prostreno ,jsou tam ruzny lide ale kazdy jsme naky ,me se hlavne nelibi ze ten to porad ma byt hlavne o jidle a ne o smejdeni coz bych i zkousla ale ten to tyden me fakt dostal ,mlada maminka kojici u stolu,pri slavnostni veceri tak kde to jsme proc za sebe neposlala manzela a ona se ma venovat diteti no hruza .Meli by jste vy jako stab a rezie trochu premyslet a ne stoho to poradu delat cirkus

anonym
To je právě účel, dělat z 27.10.2016 10:35

To je právě účel, dělat z toho cirkus. Myslím si, že televize schválně hledá takové "exoty", kteří za pár korun udělají cokoliv, a pak je cpe do různých pořadů. Je to děs, takže radši přepnout(jestli je vůbec kam - nejlépe na knížku nebo do přírody)

Jadulin
Jedna rada pro všechny 0 25.10.2016 11:09

Jedna rada pro všechny nespokojené.Přestaňte se na tento pořad dívat.Televize PRIMA je velmi citlivá na sledovanost svých pořadů.Pokud sledovanost znatelně poklesne,přeřadí pořad na pozdní večerní hodiny a posléze jej přestane vysílat.Již se stalo u několika seriálu,které uprostřed PRIMA stopla,aniž by se divákům omluvila.Prima je naprosto nespolehlivá stanice,která si přehazuje programy jak se ji zlíbí,na veškeré diskuzní příspěvky nebere zřetel.

Anonym
V poslední době účinkují jen 2 21.10.2016 17:56

V poslední době účinkují jen samé pochybné existence( podobně jako ve Výměně manželek na Nově), komentáře jsou X let pořád stejné, je to víc o konfliktech, než o vaření( jde jen o 50 litrů, že jo?), kam se poděla nějaká slušnost a to nemluvím o diskuzi, tam si někteří kompenzují nějaké své mindráky. Prostě Češi se opět předvádějí v nejlepším světle. Nejlépe by bylo tento pořad zrušit, už je to kapánek za hranicí vkusu!

Anonym
Je velice zajímavé, že jsem 23.10.2016 17:12

Je velice zajímavé, že jsem tady napsala, že Nový Jičín není Zlínský kraj a už vůbec ne Valašsko a aby si komentátoři, když něco čtou od toho, co jim to napsal, protože to neví, alespoň zjistili, co pouští do éteru, tak je to smazáno a vulgarita zůstává.

Anonym raději
Souhlasím s Vámi,moc se 25.10.2016 23:36

Souhlasím s Vámi,moc se nedívám, volala mně ale kamarádka, že v tomto pořadu právě vaří osoba, která mé rodině způsobila mnoho bolesti. Vrátila jsem se z podvečerní procházky a viděla a slyšela jen závěr -neuvěřitelné. Nijak jsem nereagovala, dnes jsem si přečetla přes 500 komentářů.Proč si redakce Primy neověří s kým se dává do spolupráce - nepochopitelné. Dotyčná si to ve většině komentářů peprně schytala, ale někteří ji dokonce obdivovali a litovali.

Husova
Zábavná gastronomická show 0 21.10.2016 14:28

Zábavná gastronomická show PROSTŘENO ??? Toto není nic jiného, než patlanina hloupostí. Otázky - kde bydlíte, na co máte chuť, kdo přijde,co nejíte apod.To je tak hloupé, jako kdyby měl autor těchto otázek odpovědět na čísla Sportky. Pokud je to za fin.odměnu, tak by odměna měla být za kvalitní menu, co vaří šikovné kuchařky či kuchaři v českých domácnostech.Bohužel tento program ukazuje, až kam padla morálka v ČR / díky také médiím /.

Primo
to tam opravdu není nikdo 3 13.10.2016 04:10

to tam opravdu není nikdo kompetentní,který by četl diskusi?Diskuse je snad proto,aby se lidi vyjadřovali k jídlům a hostům,a ne aby tady napadali diskutující,uráželi svými vulgarismy a ještě kradli nicky.Ať napíšu co chci,vždy někdo ukradne můj nick a napíše něco sprostýho(viz Anonym,anonym 99)a takových je tu víc.Buď diskusi úplně zrušte,nebo aspoň mažte tyto vulgarismy.Už s tím něco proboha dělejte!!!

Anonym
Vážení, máte naprostou 17.10.2016 16:57

Vážení, máte naprostou pravdu, je to hnus a já jsem tady psala, že to snad píše sám ten, kdo by to měl mazat, konkrétně uvádíte anonym99, byl můj a sprostě ukraden, tak jsem si dala nový a opět samé urážky, sprosťárny, je to ubohost. Takže od těch nechutností se distancuji a diskuze se nebudu účastnit.

komentář
Já vím,že nick anonym 99 je 19.10.2016 03:27

Já vím,že nick anonym 99 je kradený,proto jsem ho uvedla jako příklad.I já měla svůj nick,ukradli mi ho,a když mi ukradli můj(podotýkám vždy jiný)nick potřetí tak jsem přestala psát a jen nevěřícně zírám,čeho jsou Ti chudáci schopni

reklama