PO - PÁ v 17:45 na Primě

Zábavná gastronomická show PROSTŘENO!

Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 18:00 na Primě Foto: Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 18:00 na PriměFoto: All

Kdo přijde na večeři? aneb 5 lidí, 5 dní a 50 tisíc pro nejlepšího hostitele týdne. Zábavná gastronomická show PROSTŘENO! je tu pro vás na Primě již 6.rokem. Pořadem provází od počátku oblíbení herci a moderátoři Václav Vydra a Jana Boušková.

Smíchejte pět různých lidí z odlišných poměrů, přidejte nápadité menu, protřepejte příjemnou konverzací a dochuťte pozváním k sobě domů. Pokud všichni hosté vaši snahu ocení, stali jste se hostitelem týdne! Kdo pořádal někdy pohoštění pro větší skupinu lidí, ví, že zvládnout péči o hosty se vším všudy je náročný úkol hodný ostříleného profesionála. V zábavném pořadu se jej nezalekli domácí mistři vařečky ze všech koutů republiky.

Pětice amatérských kuchařů, milovníků dobrého jídla a pití, během jednoho týdne postupně předvede, jak si představuje perfektní večeři včetně zábavy pro hosty, kteří se dříve neznali. Zdali pro ně bude „domácí hřiště“ výhodou, nebo naopak, ohodnotí pozvaní hosté pokaždé bodovým skóre. Ve hře je 50 tisíc korun pro nejlepšího z nich a titul hostitel týdne! Nahlédněte do soukromí obyčejných lidí, možná i vlastních sousedů…

Vaše názory

Anonym
Dobrý den, dneska jsem se 0 06.01.2017 19:04

Dobrý den, dneska jsem se koukala na prostřeno na stanici Prima love. Hledala jsem na stránkách
tento díl pořadu a bohužel jsem ho nenašla. Musím ale reagovat na jediného mužského, který tam vařil a byl to pěkný podrazák. A to je s prominutím ještě slabý výraz. Všude byl, všechno zná a hlavně pěkný šmejd. Musela jsem to napsat. Na ten pořad už se fakticky nedá koukat.

Anonym
Reprízy a reklama.Končím. 0 06.01.2017 09:21

Reprízy a reklama.Končím.

Anonym
Mate pravdu to prostreno je 0 04.01.2017 16:22

Mate pravdu to prostreno je neunosne a ted jeste k tomu to pakovani. To uz nemate do te televize co dat, tak nas krmite tou blbosti. Kdo by chtel ty jejich blivaniny jist. V zivote bych nic z toho neuvarila. Je to zkratka katastrofa. Vemte si priklad z vareni z Nemecka. To ma uroven. Baraky uklizene atd. Vzdyt je to hnus jaci lide tam vari.

Polyet
Tak jsme si mysleli, že na 0 03.01.2017 18:29

Tak jsme si mysleli, že na Nový rok uvidíme něco nového v Prostřeno. Díváme se na ten pořad od začátku a je čím dál horší. Už soutěží i ti, co neumí vařit a to dvoujhlasé řvaní Vydry a Bouškové, abychom se dívali až do konce, jde na nervy.
Reprízy takových blbáren si strčte do. Už máme lepší pořad na koukání!!

Anonym
Poučení pro diskutující je tu 0 03.01.2017 18:21

Poučení pro diskutující je tu na dvě věci. Sprosťárny jsou zde na běžném pořádku. Provokatérů je tu plný pytel, jen aby se točila reklama, za kterou se sypou prašule. Nechutnosti o znásilňování a sexuálních praktikách jsou tu běžné. Nepotřebuji reakci redakce, ale je lepší diskuzi zastavit. A to nepůjde, nebyly by prachy. Jo, vzory máme, automaty, ze kterých pak jdou prachy na sport pro děti.Tomu rozumím.

Anonym
Vaše prostřeno sVIP mám 2 19.12.2016 12:20

Vaše prostřeno sVIP mám navždy znechucené díky Novotnému mladšímu! Hnus pro normálního smrtelníka a Vám se divím že jste to dokázali odvysílat.Větší hnus jsem u Vás neviděl.
Proto prostřeno s VIP si strčte někam!

XYZ 1
souhlas takovej tlustej debil 21.12.2016 20:04

souhlas takovej tlustej *** jako p pn se jen tak nevidí .. nejhorší je že takovýho protekčního de.menta co beztak nic neumí doma nenaučily ani mluvit a ještě ho pouštěj do tv, aby to všichni viděli ... prostě bravo bravo rodině špekounů novotných

Anonym A
Vzkaz pro "moravačku Áju"- 22.12.2016 09:21

Vzkaz pro "moravačku Áju"- nedivím se, že jste z diskuze odešla, je to ubohost jednoho primitiva, který to tady vede a šéfuje tomu.

Vašek - zedník
"primo" , udělejte už něco s 2 16.12.2016 19:37

"primo" , udělejte už něco s těma úchylnejma SPROSŤÁKAMA a HULVÁTAMA ! To Vám nevadí , že to čtou i děti.
Potom vaši"redaktoři" s vykulenýma očičkama v té Vaší senza-drbárně nám oznamují , kdo kde a koho přepadl , znásilnil , nebo dokonce připravil o život ! ! !

ZAMYSLETE SE ,JE TO HNUS, HNUS ! ! !

Anonym
Vy se zamyslete nad svým 18.12.2016 08:47

Vy se zamyslete nad svým příspěvkem, který má spoustu chyb.

reklama