PO - PÁ v 17:50 na Primě

Babinec v Ostravě

Prostřeno IV (5) - Příště uvidíte z Ostravy Foto: Prostřeno IV (5) - Příště uvidíte z OstravyFoto: All

Pořad Prostřeno se chystá do Ostravy a bude to čistokrevný babinec. A menu? Ta mají dámy opravdu lákavá a originální. Seznamte se…

 

Pondělí náleží zahradnici Marii, která se chystá na svatbu, ale má už dvě dcerky. Milovnice špaget je na mateřské dovolené, takže by si s částkou 40 000 určitě věděla rady. Říká o sobě, že je milá, komunikativní, má ráda společnost, kafíčko s kamarádkami nebo tancování na diskotéce. Kromě rodiny, pejska, společnosti a vaření má Maruška ráda latinskoamerické tance, jako malá totiž závodně tancovala. Její tanec kolem plotny korunuje rožeň měšťanských pánů.

V úterý nás k sobě domů pozve vdaná Ivana, která je také na mateřské dovolené se dvěma dětmi. Vyučená kadeřnice ráda jezdí na výlety nebo na chalupu a myslí si o sobě, že je prostě normální ženská. Nesnáší cibuli, té se ale asi tento týden nevyhne. Sama zaútočí na výhru 40 000 s pomocí česneku, který podává v podobě předkrmového krému s pečenou pikantní klobásou.

Středa se odehraje ve velkém bytě u Šárky, která se ale brzy odstěhuje do rodinného domu, protože má doma malou zoo. Vdaná dvojnásobná maminka soutěží, aby potěšila syna Toníčka. Miluje italskou kuchyni a čerstvé jahody a moc ráda peče. Tentokrát si ale vystačí s nepečeným moučníkem a vsadí na oblíbené kuře, protože kulatou sumu 40 000 by určitě využila při zařizování nového domova.

Ve čtvrtek se nám představí nejstarší soutěžící ostravského týdne. Rozvedená Kateřina vychovává desetiletou talentovanou dceru, která už účinkuje v Národním divadle a v opeře. Maminka se také snaží – studuje vysokou školu a sportuje. Kateřina miluje rýži, ale její menu je tak záhadné, že nevíme, jestli se právě s pomocí rýže pokusí vyhrát 40 000 korun.

pátek soupeřky pohostí svobodná, bezdětná a zadaná Míša. Jídlo je prý její velká neřest! Údajně už v kočárku chtěla do ruky štangli salámu. Není tedy divu, že miluje maso, kolena, žebra, krkovičku, klobásky, kuře, vepřové, zvěřinu, dokonce má ráda i mořské plody. Čím omráčí referentka zahraničního oddělení na ekonomické fakultě ve finále, aby 40 000 zůstalo u ní doma? Pečenou krkovičkou s kapustou a domácími noky…

Vaše názory

Oxana
Tenhle typ lidí, jako je 2 18.09.2011 19:48

Tenhle typ lidí, jako je p.Marie, je dokonce pyšné na své chování a nepřipustí, že by v tom bylo něco nemravného a odpudivého. Bohužel, není jedinná.

babulka30
zdravím 20.09.2011 00:40

chci se zeptat jak víte co se zde odehrálo mohl by mi někdo poradit nějakou adresu kde by se to dalo vidět a také reagovat díky moc za nějaký ten odkaz a radu

HanaV
babulka 30 23.09.2011 22:09

Tak myslím, že je reagováno ještě na předminulý týden, kdy tam vyhrála rozkydnutá Marie, sprostá jak dlaždič. U ní byla diskuse vypnutá, takže se přenesla všude možně.
Žádné adresy, kde je možné shlédnout něco, co ještě TV Prima neodvysílala, asi nebudou k mání...

Ejinka
Kryštof, Pepa a spol. 2 17.09.2011 21:00

Televizi moc nesleduji, ale tento týden se mi "poštěstilo" vidět asi 3 díly Prostřeno! Musím říci, že i když se soustředím především na recepty, poslední pětice soutěžících mě nemohla nechat chladnou. Nechápu, proč je u každého účastníka vypnuta diskuze. Šli-li do televize, museli počítat i s negativními ohlasy. Upřímně, vůbec jsem nevěděla, komu přát výhru. Snad paní Olze, ale ta byla (co se týká kuchařského umu) slabší. Eliška mi na první pohled nesedla a působila falešně, Kryštof a pan Pepa jsou dosti kontroverzní lidé a o paní Marii nemluvě. Žena, která mluví jako dlaždič a ukazuje do kamery sprostá gesta, nemá v šou takovéhoto typu co dělat. Peníze nakonec vyhrála, ale nevím, jestli může být sama se sebou spokojená. Nepřísluší mi soudit, jen vyslovuji vlastní názor. Jisté je, že na večeři bych osobně přišla pouze k paní Olze, možná ještě ke Kryštofovi :-)

Rupik
Ano, Olga velmi příjemná 19.09.2011 17:20

ostatní, mimo Marie, docela ušli, zejména Pepa.

dolores
nechápu proč v kuchařské 20.09.2011 17:27

soutěži přát výhru nejslabšímu?Ať byla marie jakákoliv v kuchyni se uměla otáčet a zastínila kuchařským uměním tu zbylou armádu patlalů.Za stejný časový úsek zvládla několik jídel navíc/2 dezerty,2druhy knedlíků,2 druhy masa/

santorina
maruska 1 17.09.2011 17:20

tento patek me tak sokovala maruska ze jeste jedno takove stvoreni a na prostreno se nedivam jak se ta mohla prihlasit takova chudinka sprosta lacna jen penez byt jeji rodina tak se za ni stydim i kdyz vyhrala ta ma ted z ostudy kabat doufam ze nove soutezici budou damy na urovni

kaze
polévkové koření 20.09.2011 19:35

Nechápu, proč se u nás do všeho sype tolik polévkového koření. Na chuť vegety jsem už alergická. A sůl, hromada soli. Tomu neříkám kuchařské umění, umění vypadá jinak.

Tilča
nové vaření si tam nechte! 3 17.09.2011 09:37

Ještě teď se po tom humusu z tohoto týdne musím dávat psychicky dohromady.Takové veletele vesnické,lačné po prachách a falešné jak pětka tam dlouho nebylo.Tfuj!

anonym
no,Tilčo asi nic nevydržíte,když 17.09.2011 11:34

vás takhle rozhodí ubohá soutěž v televizi,zkuste se věnovat něčemu smysluplnému a bude vám hned líp.Třeba péče o svého vlastního ducha nebo tělo.

reklama