PO - PÁ v 17:50 na Primě

Bude na jihu horko?

Prostřeno IV (4) - Příště uvidíte z jižních Čech Foto: Prostřeno IV (4) - Příště uvidíte z jižních ČechFoto: All

Jediný amatérský kuchař, který jihočeský týden zahajuje, a čtyři Jihočešky se na diváky těší už příští týden.

 

Pondělí patří muzikantovi a básníkovi z Třebkova. Petrovým největším koníčkem je hudba. Hraje v několika kapelách, jednu založili dokonce se synem. A to nejsou zdaleka všechny zájmy prvního hostitele. Jaký je však Petr kuchař? Má šanci na výhru 40 000 korun? Zvládne sýrové rohlíčky, dva hlavní chody a švestkový koláč? To nezní jako špatný začátek…

  V úterý uvaří nezaměstnaná servírka Martina, pětinásobná babička, jejímiž největšími koníčky jsou chalupaření, kynologie a sledování pořadu Prostřeno. Zatím prý nevynechala jediný díl. Z čehož je patrné, že fandí gastronomii. Svědčí o tom i její francouzské menu s cibulačkou a králíkem. Martina je pevně odhodlaná vyhrát čtyřicet tisíc korun!

  Ve středu se na hosty chystá mladá dvojnásobná maminka Eva. Vloni s manželem dostavěli dům a je jasné, že částka 40 000 by se na dokončovací práce hodila. Co pro to Eva udělá? Soupeřům připraví sýrovou pomazánku třikrát jinak a plněnou vepřovou kotletu.

  V Kájově bydlí prodavačka Jana, která má doma jedenáctiletou dceru a nyní čeká miminko. Čím vyučená cukrářka ve čtvrtek zaútočí na chuťové pohárky hostů? Za 40 000 by se už pořídila krásná novorozenecká výbavička! Jana uvaří milionovou polévku a obrácené řízky. Všichni jsou zvědaví na její moučník, ten je ale zatím velkou neznámou.

  Učitelka matematiky v důchodu je prý šťastně rozvedená. Učí dál, protože školu miluje. Ivana se do pořadu přihlásila, aby všem ukázala, jak vypadá a chutná měkké maso. V pátek nás čeká napínavé finále, protože paní učitelka si opravdu troufá. Na sumu 40 000 korun zaútočí dvojitým nasazením hovězího. Jak se předvede poslední hostitelka?

  Dívejte se na Prostřeno! – tentokrát z Jihočeského kraje.

 

Vaše názory

venezia
jen ať 0 19.09.2011 16:15

když nebude ve skupině žádný šťoura, tak se unudíme! takhle aspoň nadáváme, co je to tam za hlupáky a je legrace. protože vesměs tam jsou lidi s IQ tykve.

Kamila Ch.
minulý týden 7 16.09.2011 22:18

Proč byla vypnuta diskuze zminulého týdne??? Jak jste si tu pětici sestavili, tak to máte a nemůžete se divit, že na to lidi reagují! Paní Marii jsem výhru sice nepřála, ale jsem ráda, že to nakonec vyhrála, protože kdyby to vyhrál ten rozmazlený anorektický vegetaiánský zlý fracek Kryštov, tak by mě to fakt naštvalo

meda postak
Re:Kamila Ch. 16.09.2011 22:48

Souhlasím s Vámi,co se týče Kryštofa,ale hlavně jsem chtěla napsat,že Prostřeno ráda a pravidelně sleduji,ale nechápu,když je to soutěž o vaření,proč tam soutěží lidi jako Kryštof-vegetariáni nebo lidi,co hodně věcí nejí.Jak takový člověk může spravedlivě obodovat soupeře?!Já bych dala do pravidel,že minimálně ochutnat se musí každé jídlo,jinak takoví lidé v této soutěži nemají co dělat a nechápu,proč se tam vůbec hlásí!

Anda
Kamila Ch. 22:18 16.09.2011 23:21

Dobrý večer Kamilo,
četla jsem, že diskuse byla zastavena na popud paní Marie.

matava
Kamilo 16.09.2011 23:25

domnívám se, že diskuse byla vypnuta díky komentářům jako je ten váš a ještě horším.Není důvod takhle sprostě napadat soutěžící.Svůj názor může vyjádřit každý diskutující slušnou formou.

Princessis
Taky nechápu proč to vypnuli, 16.09.2011 23:34

Taky nechápu proč to vypnuli, to co si vybrali to mají, s tim Kryštofem souhlasím, ale tenhle týden mi vadilo skoro všichni účastníci, hlavně ještě paní Marie

otylka
Kryštůfek 17.09.2011 21:38

Tak jsem asi omylem přepla telku na prostřeno a hned jsem narazla na toho frajera vegetariánskýho, kde to vyštrachali ? Arogantní primíïtívek který ještě nic nedokázal v životě a kecal tam nějaké nesmysly, kvůli tomuhle trapákovi už nebudu ten pořad sledovat,většího kreténa jsem ještě nepotkala. Když si pomyslím, že bude v druhém dílu knihy Prostřeno, tak jí nemám vůbec chuť prodávat, jsem totiž knihkupec v dost velkém a známém knihkupectví a měla bych titul doporučovat, hrůza !!!!!

Kamila Ch.
to: matava 18.09.2011 13:56

Milá Matavo, myslím si, že jsem byla slušná.. Jestli by měli zakázat diskuzi kvůli takovým příspěvkům jako můj, v tom případě neměli vůbec vysílat celý tento týden..

Božena 23
reakce 19.09.2011 12:30

Plně souhlasím s paní s reakcí na Kraštofa- koncem týdne se stal nesnesitelný - spratek !!!

baliGO
Mne se nelibi Bouskova a 0 16.09.2011 21:59

Mne se nelibi Bouskova a Vydra nekomentuji tenhle porad spatne ale proc by ho nemohla komentovat Marena .

reklama