PO - PÁ v 17:50 na Primě

Co přinesou lázně a Vltava?

Prostřeno II - Příště uvidíte 15. cyklus Ostrava (od 29.11.) Foto: Prostřeno II - Příště uvidíte 15. cyklus Ostrava (od 29.11.)Foto: Prima

Ve Středočeském kraji se sejde nejobvyklejší sestava: tři ženy a dva muži. Teprve uvidíme, jak si věkově smíšená parta Středočechů sedne, jak se bude otáčet kolem plotny a také bavit společnost.

 

V očekávání nejen hostů je mladá maminka Veronika. Doma má už tříletého syna. Bydlí v Kouřimi a ráda by poznala názory ostatních na svoje kulinářské umění. V pondělí uvaří ve své fialové půdní kuchyni vepřové na medu a chilli, a kdyby vyhrála 25 000 korun, věnovala by je na další úpravy bytu.

V úterý se jde ke Stanislavovi, který ve volném čase rád rybaří. Bude se to trochu houpat – Standa uvaří na lodi, kde bydlí. Jeho koníček se promítne i do minimalistického menu. Zaujme jeho ryba a pojízdná garsonka v Podolí hosty natolik, že získá 25 000 a koupí si dřevo na zimu?

Po nevšedním zážitku prostře stůl Lucie z Modřan. Také chystá námořnický večer, a když bude přát počasí, prostře na terase. Lucie a Stanislav se znají teprve tři dny, ale Vltavu milují oba. Lucčino „menu z podpalubí“ připomíná mixgril, což by mohlo soupeře bavit. Bude to však stačit, aby si středeční hostitelka odnesla 25 000 korun a mohla si dovybavit domácnost a zaplatit jazykový kurz?

Ve čtvrtek hosty uvítá Milan z Poděbrad. Lázně jsou na srdce a možná i na žaludek, protože nastávající tatínek chystá delikatesu – kohoutka na víně. Francouzská specialita se ještě v Prostřeno! nevařila a mohla by to být sázka na výhru 25 000 korun!

Poslední menu v poslední den středočeského týdne uvaří čtyřnásobná maminka a babička Terezie. Rozhodla se pro rafinovaný a už z dálky voňavý hlavní chod: kuřecí stehna plněná mandlovou nádivkou s brambory na rozmarýnu. Kdyby 25 000 zůstalo v pátek na jejím talíři a stole, investovala by je do auta. Bydlí na venkově, je v invalidním důchodu a potřebuje být mobilní.

Vaše názory

annna jarošová
no to teda začíná:-( 1 24.11.2010 18:57

no to teda začíná:-(

thorn(trnka)
PROSTŘENO 25.11.2010 18:04

JÁ SE NECHCI S NĚKÝM HÁDAT ALE NEVÍM JAK TEN DĚDEK HNUSNEJ BEZ OKA.MŮŽE BÝT UPŘÍMNÝ ALE NEVIM NEVIM TO TO PROSTŘENO CO BUDE BUDE ZAJÍMAVÉ TO TO PODLE MĚ STOJÍ ZA ....

alena1
jste normální? 26.11.2010 18:31

To si snad děláte srandu, ne? Za prvé píšete jako tatar, vraťte se na základní školu a zopakujte si stylistiku, gramatiku a pravopis. Za druhé - což je ovšem závažnější - jak můžete někoho hodnotit podle jedné jediné fotky? A takhle se vyjadřovat? Máte snad nějaký hodně velký mindrák?

Kajman
thorn 26.11.2010 21:35

Vy jste zase úplný blbec.

Ano
Hmm 0 24.11.2010 14:42

nevím ale něco mi říká že chlapi mezi sebou budou mít problém ale nevím proč

vochomurka
tak som si prešiel 1 21.11.2010 23:59

tak som si prešiel do zadu túto reláciu a zistil som,, čo najviac nemajú radi súťažiaci: morské potvory, červý a iný hmyz, mliečne polievky a huby. Možno by bola zaujímavá na záver nejaká štatistka:)

lenôčka
vochomurka 22.11.2010 09:27

a to nechápem. O Čechoch sa hovorí, že sú jedny z najväčších zberateľoch húb- asi nie aj konzumentov. U mňa by si neprišli na svoje, ja varím veľa jedál s hubami

reklama