PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jihočeši jsou mladočeši, nejstarší účastnici je 35 let

Prostřeno II - příště uvidíte 3. cyklus Foto: Prostřeno II - příště uvidíte 3. cyklusFoto: Prima

A právě pětatřicetiletá Milada otevře jihočeský týden, jenž představí další tři ženy a jednoho muže, kteří se nebojí utkat se spolu v kuchyni i kolem stolu a navzájem pobavit nejen sebe, ale především diváky a divačky Televize Prima.


Milada bydlí v klidné čtvrti Českých Budějovic. První účastnici dalšího týdne pořadu Prostřeno! zato koluje v žilách horká krev. Je to rockerka, která kromě vaření miluje stadiony a haly, kde to pěkně duní. Jinak je to ale solidní finanční poradkyně a v pondělí se předvede též jako vášnivá kuchařka. Bude stačit její česko-italské menu na výhru 25 000 korun?

V úterý bude prostírat mladá svobodná maminka Gabriela z historického Tábora. Pracuje jako servírka a barmanka a vařit začala až po narození syna, i když základy jí předala maminka. Gabriela propadla náplním a večeři zahájí netradičním předkrmem. Pomohou jí větrníky plněné brynzou a maso plněné křepelčím vajíčkem k výhře 25 000 korun, která by se jí moc hodila?

Ve středu se na své hosty už moc těší Karel, jediný muž jihočeského týdne. I Karel je hudební fanoušek, učarovalo mu funky. Vaří moc rád, také má však hodně koníčků a náročné povolání, takže se ke sporáku nedostane tak často, jak by si přál. Snad si to vynahradí svým mužským menu, jemuž vévodí vepřové koleno. Získá mu jeho typicky česká večeře 25 000 korun?

Čtvrtek bude patřit Pavle z Větřní, která by jednou ráda pracovala s dětmi. Asi jí její tři kluci nestačí. Večeře začne zostra: špekáčky na černém pivu. Celá Pavlina rodina žije fotbalem a možná to bude ten správný výkop k výhře 25 000 korun.

A kdo nás čeká v pátečním finále? Kateřina z Dobré Vody, která se připravuje na manažerku v pohostinství. Protože chce pracovat v kavárně, nebude mít ke kulinářství daleko. A opravdu prý vaří každý den pro přítele i jeho dceru, když přijde na návštěvu. Celý týden završí její kachní prsíčka a moučník „skládané pokušení“. To by mohlo zahýbat bodovým skóre! Že by si právě Kateřina odnesla v pátek kýžených 25 000 korun?

Takže dobrou chuť a hodně spontánní zábavy již příští týden z jižních Čech.

Vaše názory

aneteX
tak ted sem to vidělo po 0 15.09.2011 10:06

tak ted sem to vidělo po roce, a to co tam předvedlo to koště blondatý Milada, tak bych jí nakopala !!! Hamba Ti, se divim, že jí tam někdo neproplesknul !!!! Fuj !!!!!!!!!!!!

Ladumilka
Pavla 0 12.09.2011 10:08

Nevíte někdo jak se jmenuje ta Pavla příjmením?Připomíná mi spolužačku na kterou nemám kontakt.Děkuji

Kalča
Miládka 0 07.09.2010 19:13

Miládka je pěkná čůza. Bylo tady za celou dobu pár podivínů, ale tato osoba je fakt exot. Měl by ji někdo kopnout do zadku nebo raději do hlavy, aby se jí rozsvítilo a začala se chovat jako, že je u těch ostatních na návštěvě. Milado jsi pěkná pinda!!!!

carculka
těšte se 0 04.09.2010 10:09

i když sou tento týden jen zas skoro baby, koukejte se, bude to stát za to.....mam tam kamarádku Káťu a to je úžasná holka.O intriky a pomluvy v tomot dílu nebude nouze....co všechno udělají lidi kvůli prachům????sem zvědavá, Káťo, džíme ti pěsti, všem to natřeš

Luigy
proč bude zase jen jeden chlap, 1 28.08.2010 20:48

proč bude zase jen jeden chlap, kdo to vybírá???!!!

kitulka
LUIGY :protoze priste bude 30.08.2010 22:40

LUIGY :protoze priste bude jedna zenska...a ver mi,vim o cem mluvim....divej se na dalsi tyden ...

Bája22
protoze priste bude 03.09.2010 19:40

KITULKA: 1 zenska? ...Ty??? ;) Ja se budu divat urcite... jsem docela zvedava, jak se k sobe budou muzi v kuchyni chovat.. jestli budou k sobe schovivavejsi nez byvaji damy :D :D ..tesim se ;)

reklama