PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kdo uvaří na Liberecku?

Prostřeno III (5) - Příště uvidíte z Liberce Foto: Prostřeno III (5) - Příště uvidíte z LiberceFoto: Prima

Kulinářská show Prostřeno! se přesune z Moravy do kraje rybníků a lidového baroka. Prostírat se bude v jižních Čechách, kde uvaří dalších pět amatérských kuchařů, respektive kuchařek.

S pořadem Prostřeno! se přesuneme z jihu na sever, kde snad už nebude okolo stolu takové horko. Poměr vařících žen a mužů se dlouhodobě ustálil na 4 ku 1 ve prospěch amatérských kuchařek. Kdo uvaří na Liberecku?

První účastnice, mladá paní Renata, pracuje jako supervizor klientského centra v Liberci a pár dní před natáčením se dozvěděla, že bude maminkou. Velká fanynka vaření a pořadu Prostřeno! si chce kuchtění před kamerou vyzkoušet na vlastní kůži. Čím zaútočí na chuťové pohárky soupeřů a částku 25 000 korun? Alkoholickým menu: přiopilými rajčaty a jelení kýtou na víně.

V úterý se představí rozvedená Irena, vychovatelka a zdravotnice. Má dvě dospělé dcery a ještě si doplňuje vysokoškolské vzdělání. Čas na vaření si ale vždycky najde. A nijak si to neulehčuje: hlavní chod (kuřecí kousky v chipsech, bramborová kaše, rukolový salát) a moučník (domácí košíčky plněné likérovým krémem a čokoládové fondue s čerstvým ovocem) znějí pěkně pracně. A to není zdaleka vše z úterního menu, které má naději na vysoké skóre a zisk 25 000 korun

Středa patří jedinému muži severočeského týdne. Bronislav vystudoval chemii, ale jeho největším koníčkem je hudba. Představí večer svou countryovou kapelu? A co dobrého Broňa v Jablonci uvaří, aby oslnil hosty a 25 000 korun si odnesl právě on? Plněnou masovou roládku s bylinkovým máslem a kuřecí nudličky na bazalkovém oleji s parmezánovou zálivkou.

Ve čtvrtek soupeře pohostí mladinká maminka Tereza z Liberce. Miluje svoji dvouletou dcerku, a kdyby vyhrála, určitě by za pěknou sumičku 25 000 koupila něco i Adélce, po níž pojmenovala závěrečné řezy. Přes svoje mládí dává předposlední kuchařka přednost české klasice a hosté se mohou těšit i na maminčiny ptáčky.

A pozor! Ve finále uvaří dvojnásobná maminka a devítinásobná mistrně štrúdlu z Kamenického Šenova. Jana ale svůj majstrštyk neudělá! Soupeři dostanou bramborák v županu, roštěnku zapečenku a tvarohovou mňaminu. Zůstane 25 000 korun v pátek u zkušené pekařky Jany

Vaše názory

Petra.P
Tak Terezka obchází show na 0 16.03.2011 11:53

Tak Terezka obchází show na Primě ...

ReAlt
Všem pěti kuchaříkům :-) 0 15.03.2011 13:10

Tak Vás mám konečně tady :-) Budu na Vás koukat a sdílet Vaše pocity z toho, jak se na sebe budete dívat Vy ;-) Přeju Vám všem jen milé ohlasy a hezké pocity z kousku slávy ! ! ! Jsem v duchu s Vámi :-) Renča Altmík :-)

vařečková
žeby další celebrita????? 1 13.03.2011 10:02

Hm,už podruhé v tel.pořadu.To byla naše baketa alias žena z lidu Lída Žemberyová taky a teď jí protlačují,kde se dá.Zásluhou své dcerunky hlavně.Naposledy byla v Čápech,kde národu odhalila své sexy ladné křivky v podobě špeků,pneumatik a hory sádla.Pošušňání!

anonym
vařečková 13.03.2011 11:13

Smůlu máš v tom, že nikdo tvoje křivky vidět nechce. Paní LŽ je zábavná a milá osoba. A proč by si koneckonců nevydělala pár korun, když Prima chce za tyto nechutnosti platit? Podívala jsem se na první díl Čápi 2 pouze k vůli ní. Ti ostatní, mimo Mária, byli pouze trapní. Tři nic neříkající velmi si podobné blondsky a nějakej úchylnej Desperádo, tobě se asi líbil jeho kačer, že? To je otázka vkusu.
Jediná LŽ je normální. Ale je fakt, že první díl stačil. Ani ty na to čučet nemusíš. Jestli tě uráží takový pořad, přepni na ČT 2, tam se alespoň něco dozvíš smysluplného.

Lůca Semerádová
Protože vím, jak mamka doma 0 13.03.2011 08:54

Protože vím, jak mamka doma vaří tak to muselo i při natáčení být výborný...tak doufám, že se nepletu a že to maminka Jana vyhrajeee...;)

dhanicka
Ivčo, 0 12.03.2011 22:13

opravdu se nepleteš, je to ona z pořadu Hledá se máma a táta.Jsem zvědavá, jak se bude presentovat v pořadu Prostřeno, protože v pořadu HSTM se chovala vyloženě nevychovaně a drze.

Terezka Bylinová
sympatie 2 12.03.2011 17:11

Slečna Tereza mladá pěkná maminka vypadá velice ale velice sympaticky budu jí držet pěstičky určite to bude dobrota

Martina ostárková
nej.............. 12.03.2011 18:57

Podle mě bude nejlepší paní Renata vypadá sympaticky :-) ♥♥♥

IVča
No dle mého tady máme další 12.03.2011 21:42

No dle mého tady máme další primáckou hvězdu. Pokud fotka neklame, tak jsme Terezku mohli vidět v Hledá se máma a táta.

Lůca Semerádová
díky 13.03.2011 21:32

díky zlatíčko...snad se za mě nebudeš muset stydět...

reklama