PO - PÁ v 17:50 na Primě

Konečně nové Prostřeno! Uvidíte z Ostravska

Prostřeno V (1) - příště uvidíte z Ostravy Foto: Prostřeno V (1) - příště uvidíte z OstravyFoto: All

První premiérový týden oblíbeného pořadu začne na Ostravsku, kde se v kulinářském a hostitelském klání o čtyřicet tisíc korun utkají čtyři ženy a jeden muž.


V pondělí hosty přivítá paní Lenka z Karviné, která pracuje v call centru. Má pětiletého syna a pejska. Ve volném čase ráda sportuje a věnuje se dítěti. Lenka se považuje za přátelskou a komunikativní ženu. Spoléhá na svůj „pohádkový dortík“ a „obrácené řízky“, které by jí mohly přihrát kýženou výhru 40 000 korun.

Středoškolačka Sabina, nejmladší účastnice, bydlí s rodiči a třemi sourozenci v moderním čtyřpokojovém bytě v Českém Těšíně a výhra 40 000 korun by ji opravdu potěšila. Připravila krkovičku na cibulce s americkými bramborami a počítačovou hru. Lenka přísahá, že nezkazí žádnou legraci.

Uprostřed týdne prostře v ostravské novostavbě překladatel Pavel, který pochází z Polska. Je komunikativní, extrovertní, miluje vaření, turistiku a divadlo. Čím se chce blýsknout, aby dosáhl na krásných 40 000 korun? Vepřovou pečínkou se švestkami, houbovou omáčkou, krajovou přílohou a čokoládovým snem s višněmi. Možná pozve i kapelu...

Ve čtvrtek se v zajímavém bytě na svůj večírek těší mladistvá důchodkyně Dagmar. Vnučku má až v Číně, kde se na ni už byla podívat. Vyučená cukrářka se věnuje výrobě nábytku a v kuchyni se cítí jako ryba ve vodě. Získají její uzený jazyk, svíčková a linecký koláč maximální počet bodů a přinesou Dáše 40 000 korun na další cestování?

Také v pátek otevře dveře své petřvaldské dřevostavby důchodkyně. Paní Pavla je vdaná, má tři děti, ráda sportuje a kuchtí. I ona věří, že jí svíčková vyvaří 40 000 korun. Ta její bude v bylinkách a s gratinovanými bramborami a zelenými lusky. Co soupeřům zachutná víc? Čtvrteční klasika, nebo moderní gastronomie zakončená čokoládovým suflé? Uvidíte…

Vaše názory

Marty Praha
Dáša a ostatní 0 04.02.2012 02:13

Dáša, super hráč! To, že vystřihla 2x 10 bodů dávám klobouk dolu. Svíčková od Dáši, věřím, že blaf, jelikož svíčková je nej až druhý den, ale svíčková Dáši, druhý den nebyla poživatelná tuším. Pavel jeho maggi pečeně ok. Pavla, upřímný to člověk, jen Lenka měla chytrou připomínku ona to nepotřebuje. Ty pipko tak se snaž každý má určité možnosti, ale jak jsem psal je to o hlavě.

Marty Praha
Sabinka chudinka 0 04.02.2012 02:07

Sabina, to je nešťastné zakomplexované dítě, které nemá ani trochu morálních hodnot a to nemluvím o úctě k lidem důchodového věku. možná by se maminka měla zamyslet co má doma za kuchařku, ale hlavně za člověka. Její sebevědomí je v jejím případě hodně vysoko, možná by se mohla nad sebou zamyslet, sednout si na zadek a říci, tak Sabinko, co jsi udělala dobře a co špatně ve svém životě a třeba došla k názoru...

Marty Praha
Lenka--musím komentovat 0 04.02.2012 02:01

Lenka, jednoduchá vypočítavá mrška, klasika čecháček. Možná kdyby to pojmula jako soutěž o vaření a né o tom hledat povahové chyby na člověku, měla by úspěch, ale i přesto dostala za její kulinářství dosti bodů. Asi všichni viděli, jak se zachovala při závěrečném večeru a hodnocení na P! Prostě dorotka, která si myslela, že je ve vedení a ono bohužel nic. No jednoduchá to žena. Co nemám v hlavě, má víte kde

Edmundos
Parta 1 03.02.2012 18:56

To jste se tedy ukázali,jaká jste parta.Závist a hloupost Vám zatemnila mysl,a ta mladá slečna.....nic neukázala ve vaření ale v kritice byla nejlepší.A když nejíte spousty jídel tak se nehlaste do takového pořadu.

škorpilová dada
prostřeno trapárna 03.02.2012 19:39

Sabina ,chudák,drzoňa,trapanda.Pošlete ji na výchovu ať se učí slušnému chování.Lenka chudáček a docela záludná a závistibá.No a ten poslušný a přetvářující se slečinka Pavel vykutálený zakuklenec.

Edmundos
Parta 0 03.02.2012 18:55

To jste se tedy ukázali,jaká jste parta.Závist a hloupost Vám zatemnila mysl,a ta mladá slečna.....nic neukázala ve vaření ale v kritice byla nejlepší.A když nejíte spousty jídel tak se nehlaste do takového pořadu.

...Martin
??? !!! 1 31.01.2012 12:07

Nová Hrabová a to teda kde je?

garfi
výběr do soutěže prostřeno 02.02.2012 22:35

Měli byste vybírat soutěžící, kteří jsou zdrávi ( tělesně i duševně ) a mohou jíst všechno. Jak může hodnotit jídlo, které ani neochutná :"banány nejím ..."jiný zas, "čokoládu nejím".
Kromě toho by měli být morálně alespoň na středoevropské úrovni.

Markisk
Praha, Ostrava... Město jak 0 27.01.2012 21:25

Praha, Ostrava... Město jak město. Ale dlouho jsem se takhle nepobavila při čtení téhle "diskuze", jestli se to dá takto nazvat :-)

bomber
Kdo z Vás pražáků je čistej 4 26.01.2012 14:49

Kdo z Vás pražáků je čistej pražák Vy chytráci.

reklama