PO - PÁ v 17:50 na Primě

Muži v přesile

Prostřeno! - 12-16 uvidite Severni Čechy Foto: Prostřeno! - 12-16 uvidite Severni ČechyFoto: All

V severních Čechách ještě neprostírali, diváky čeká novinka. Mezi Severočechy, kteří budou soutěžit o 25 tisíc korun, převažují muži.

Takové skóre tu ještě nebylo. Muži bývají častými favority, vítězí častěji, že by se pánové začali do pořadu Prostřeno! hrnout? Šance mají opravdu veliké…

Dívejte se už od pondělí 19. dubna každý všední den v 18.00.


V pondělí se těšte na Honzu, který je ředitelem Domu mládeže v Ústí nad Labem. Je milovníkem knih, turistiky, rád pracuje s dětmi. Žije sám a je zvyklý si uvařit, naučil se to hlavně na táborech. Bere život s osobitým humorem a pro své soupeře připravil dlouhé, ale celkem nenáročné menu. Jak náročné budou jazýčky pozvaných hostů? Pobavila jeho společenská hra hosty natolik, aby získal 25 tisíc korun?


Druhý den prostře svůj stůl devatenáctiletá studentka Andrea. Do pořadu Prostřeno! se přihlásila proto, aby lidem ukázala, že i tak mladá kuchařka má co nabídnout a zvládne domácnost. Andreu naučila vařit maminka, profesionální kuchařka. Menu má zajímavé, je pyšná na svoji gulášovku, jen se jí z pohoštění jaksi vytratil dezert. A jako předkrm si zvolila jídlo, které sama nejí. Všimnou si toho ostatní a bude mít přesto naději na výhru 25 tisíc korun? Možná pomůže její hra s loutkami…


Ve středu nás k sobě pozve pracovník chemičky Pavel. Miluje italskou kuchyni a považuje se za experta na pizzu. Podle toho bude vypadat jeho menu – pizza v něm hraje prim, bude mít připraveno hned několik variant tohoto klasického slaného koláče. Ale nezapomněl Pavel také na něco sladkého na závěr? Stane se „český Ital v kuchyni“ favoritem severočeského týdne?


Předposlední den bude vařit Radka, extravagantní učitelka z Mostu. Vypadá poněkud exoticky – a takové je i její menu. Většina položek pochází z indické kuchyně a pro většinu účastníků bude Radčina hostina velkou neznámou. Soupeři budou žasnout a pro mnohé to bude asi poprvé, co o předkládaném jídle uslyší, natož aby je jedli. Vyhraje Radce orientální večeře 25 tisíc?


Závěr týdne patří Petrovi. Milovník vína a přírody je expertem na různé druhy guláše. Na jistotu ale nesází a v jeho menu byste guláš hledali marně. Zato domácí dršťkovou polévku ano. Bude lepší než ta Andreina gulášovka z úterý? Jakým hlavním chodem Petr zaútočí na titul hostitele týdne? A proč se zajímá o podlahy v bytech, které navštíví?

Vaše názory

jedlik
kdo je cool? 1 14.04.2010 20:58

kdo je cool?

JerryTom
Cool 15.04.2010 21:44

je jedině PRIMA...haha

katuskha
caw ste cool 0 13.04.2010 18:33

caw ste cool

reklama