PO - PÁ v 17:50 na Primě

Praha: Mezinárodní kuchyně a prazvláštní kombinace

Prostřeno - příště uvidíte - od 30.9.2010 Foto: Prostřeno - příště uvidíte - od 30.9.2010Foto: Prima

Pořad Prostřeno! se vrací do české metropole a představí pestrou, převážně ženskou partu a jednoho mladého gentlemana. V Praze potečou slzy zoufalství i smíchu a svou gastronomickou erudicí překvapí mladí hostitelé.

 

V pondělí diváci poznají Soňu, která poskytuje psychologické poradenství na základě toho, co vyčte z hvězd. Netradiční starší dáma má velmi blízký vztah k Mexiku, kam stále jezdí a kde prožila důležitou část života. Rozhodla se proto seznámit hosty i diváky s mexickou kuchyní. Výhru 25 000 korun by si moc přála a má už připravený seznam, co všechno by si pořídila. Splní si Soňa sny?

Následující den bude patřit sportovně založené ženě, která pracuje jako kurýrka. Energická Pavla miluje sport a na pohyb nezapomene ani v průběhu úterního večera, kdy se rozhodne trochu roztančit plná bříška soupeřů. Hosty překvapí neobvyklou přípravou tradičního předkrmu a zavářky do polévky. Jakou šanci na výhru 25 000 korun Pavla má? Jinak vsadila spíš na klasiku…

Uprostřed týdne potěší svou babičku – věrnou divačku pořadu Prostřeno! – vnuk Hubert. Jediný muž týdne a vysokoškolský student mezinárodních vztahů, který by jednou rád do Bruselu, uvaří zatím alespoň belgické menu. Využije galantní a uhlazený Hubert své čerstvě nabyté i vrozené diplomatické schopnosti k získání výhry 25 000 korun?

Ve čtvrtek se jde na večeři k příjemné a pohledné sekretářce jednoho z šéfů Ministerstva školství. Kromě vykonávání své práce Petra také píše knížky. Přestože obývá opravdu miniaturní byteček, rozhodla se pro dost náročné a bohužel i nesourodé menu. Zkrátka trochu popustila uzdu fantazii. Zato se u ní všichni nasmáli, až brečeli. Pomůžou jí nekonečné salvy nezadržitelného smíchu přece jen k vítězství a odměně 25 000 korun?

Finále patří mladé gurmánce Alině, původem z Ukrajiny. Uvaří vášnivá kuchařka něco ze své národní kuchyně? Alina sbírá rady a recepty i od špičkových kuchařů. Bude její vybraná poslední páteční večeře opravdu tak úžasná, že získá 25 000 korun, které by se jí moc hodily? Právě se totiž stěhuje do nového bytu.  

To vše a mnohem víc uvidíte v další dávce receptů a zajímavých situací pořadu Prostřeno!

Vaše názory

Jana Piarová
Vaří kámoška 1 24.08.2010 19:47

Peťulko moc držíme palce!!!

Mejsehezky
Ahojky Budiségro 26.08.2010 11:24

Petruš, moc se těším :-)

reklama