PO - PÁ v 17:50 na Primě

Praha: Mezinárodní kuchyně a prazvláštní kombinace (repríza)

Prostřeno - příště uvidíte - od 30.9.2010 Foto: Prostřeno - příště uvidíte - od 30.9.2010Foto: Prima

Pořad Prostřeno! se vrací do české metropole a představí pestrou, převážně ženskou partu a jednoho mladého gentlemana. V Praze potečou slzy zoufalství i smíchu a svou gastronomickou erudicí překvapí mladí hostitelé.


V pondělí diváci poznají Soňu, která poskytuje psychologické poradenství na základě toho, co vyčte z hvězd. Netradiční starší dáma má velmi blízký vztah k Mexiku, kam stále jezdí a kde prožila důležitou část života. Rozhodla se proto seznámit hosty i diváky s mexickou kuchyní. Výhru 25 000 korun by si moc přála a má už připravený seznam, co všechno by si pořídila. Splní si Soňa sny?

Následující den bude patřit sportovně založené ženě, která pracuje jako kurýrka. Energická Pavla miluje sport a na pohyb nezapomene ani v průběhu úterního večera, kdy se rozhodne trochu roztančit plná bříška soupeřů. Hosty překvapí neobvyklou přípravou tradičního předkrmu a zavářky do polévky. Jakou šanci na výhru 25 000 korun Pavla má? Jinak vsadila spíš na klasiku…

Uprostřed týdne potěší svou babičku – věrnou divačku pořadu Prostřeno! – vnuk Hubert. Jediný muž týdne a vysokoškolský student mezinárodních vztahů, který by jednou rád do Bruselu, uvaří zatím alespoň belgické menu. Využije galantní a uhlazený Hubert své čerstvě nabyté i vrozené diplomatické schopnosti k získání výhry 25 000 korun?

Ve čtvrtek se jde na večeři k příjemné a pohledné sekretářce jednoho z šéfů Ministerstva školství. Kromě vykonávání své práce Petra také píše knížky. Přestože obývá opravdu miniaturní byteček, rozhodla se pro dost náročné a bohužel i nesourodé menu. Zkrátka trochu popustila uzdu fantazii. Zato se u ní všichni nasmáli, až brečeli. Pomůžou jí nekonečné salvy nezadržitelného smíchu přece jen k vítězství a odměně 25 000 korun?

Finále patří mladé gurmánce Alině, původem z Ukrajiny. Uvaří vášnivá kuchařka něco ze své národní kuchyně? Alina sbírá rady a recepty i od špičkových kuchařů. Bude její vybraná poslední páteční večeře opravdu tak úžasná, že získá 25 000 korun, které by se jí moc hodily? Právě se totiž stěhuje do nového bytu.  

To vše a mnohem víc uvidíte v další dávce receptů a zajímavých situací pořadu Prostřeno!

Vaše názory

paurova jana
p.vlk 0 18.01.2012 23:54

pan Vlk vyhrál podrazem.Je oslizlý a nerovný chlap.Ať ho cena těší.

Teta Silfka
Alina - top 5 Prostřena 0 17.01.2012 13:42

Jednoznačně - TOHLE je haute cuisine !!!

Mirek21
Alina!!! 0 17.01.2012 11:20

Tak nyní se všichni dívejte!!! Alina je MISTR kuchyně, konečně bude koncert! Málokdy si dají kuchaříci s vařením takovou práci! Pamatuji si dodnes a smekán!

Heedy
Nové díly 0 16.01.2012 12:46

Dobrý den,
chci se zeptat,kdy budete vysílat další premiérové díly.
Děkuji,H.

Dobrý den,

nové díly Prostřena uvidíte od 30.1.

MODERÁTOR DISKUSÍ

adam244aascva
test 0 15.01.2012 16:55

tdsgfs

reklama