PO - PÁ v 17:50 na Primě

Premiérové Prostřeno! z Moravskoslezského kraje

Prostřeno III (1) - příště uvidíte z Ostravy Foto: Prostřeno III (1) - příště uvidíte z OstravyFoto: Prima

Epizoda pořadu Prostřeno! se tentokrát premiérově odehraje v Moravskoslezském kraji. Muži mají mírnou přesilu a každý je z jiného těsta. Obě hostitelky jsou dámy a dobré kuchařky k tomu. V úterý se ale bude nečekaně podávat dovezená pizza, protože do ženy, melounu a papiňáku nevidíš!

 

Po nechtěné kremaci na sporáku čeká připálené španělské ptáčky ještě důstojný pohřeb do země pomocí bagru, zdroje hostitelovy obživy. Asi nejlepší pobavení týdne! Soutěžící si to užili a dobrá zábava čeká též diváky každý všední den v 18.00 na Primě.

Pondělí – vtipálek Bohumil (55)

Bodrý Bohuš, který „všude byl, všechno zná“, se v kuchyni činí. Jeho vtípky vyprávěné nářečím neocení každý, zato jeho hovězí polévka zachutná všem. Bude tomu tak i se zbytkem menu, v němž převažují ořechy? Asi se hodně urodilo…

Úterý – bagrista Vladimír (38)

Rozvedený Vladimír je zvyklý vařit. Přesto Vláďu zradí papiňák a pečlivě připravovaní španělští ptáčci skončí pěkně pohřbení v zemi. Jako neplánovaný nápad dobrá zábava. Vše odpuštěno? Zachrání situaci předkrm, pizza přes ulici, kulajda a borůvkový koláč?

Středa – trafikantka Libuše (74)

Ve svém věku surfuje na internetu a pracuje. Libuše není typická babička, i když dobře vaří a stará se o pejska a vnoučata. Vsadí na českou kuchyni. Nebude ale její menu přece jen moc syté, zato zábava trochu dietní?

Čtvrtek – personalistka Jana (46)

Personální manažerka nenechá nic náhodě, usiluje o dokonalost. Nervuje ji ale kuchyňská linka, která prý už žebrá o výměnu. I proto by Jana ráda vyhrála se svým moderním menu, které korunuje náročný moučník – soufflé.

Pátek – pedagog Josef (51)

Finále patří poslednímu muži ostravského týdne. Estét Josef vsadil na jednoduchost a kvalitu. Připraví kus zadního hovězího na zázvoru s indiánskou rýží. Soupeři mu to „spočítají“ v pátek, kdy teprve závěrečné skóre rozhodne, kdo se stane hostitelem týdne a odnese si 25 000 korun.

Vaše názory

xAlicex
Bodování 1 04.02.2011 20:25

Bodovala bych vždycky na konci týdne. Ten kdo začíná je v nevýhodě, všichni si nechávají "jakousi rezervu" a museli by se všichni chovat stejně po celý týden a ne ten co má odvařeno, se pak stane největším rejpalem. Navíc bych omezila šmejdení, mě zajímá vaření a ne jak kdo bydlí.

Kepka
Naprosto souhlasím.To 14.02.2011 10:27

Naprosto souhlasím.To smejdeni by opravdu chtelo korigkorigovat

Drnda
To smejdeni 1 04.02.2011 16:49

To smejdeni me taky stve. Proc tam treba chodí lidi, co mají doma chlívek, že by se i prase za to stydelo.

anonym
To je právě ta odvaha a 04.02.2011 18:47

To je právě ta odvaha a adrenalin u někoho takového povečeřet... no ale většinou to je jen jedno prasátko, aby to bylo různorodé.Jsem jen zvědav kdo to bude z téhle sestavy.

Drnda
odpověd 0 04.02.2011 16:46

Myslim si , že všem nejde jenom o peníze. Že tam jdou taky třeba aby se zvyditelnili, nebo seznamili s novými lidmi a jsou to lidi, co mají rádi adrenalin. a pěkný je když ty peníze nemají jen pro sebe ale dají část někomu, nebo pozvou soutěžící na večeři, bez kamery.

ywan
Přesně jde jenom o 0 04.02.2011 15:05

Přesně jde jenom o prachy!Vaření je až na druhém místě. Vyhraje ten kdo bude nejméně bodovat a hodně ostatní podrážet. Do očí se pravda těžko říká!!!

anonym
Nechapu proc 0 04.02.2011 09:47

Nechapu proc se musi smejdit..........tady se snad jedna o vareni ne ?

dalibor 168
To bude opět zábava!! Jak moc 0 03.02.2011 19:16

To bude opět zábava!! Jak moc musí být člověk obětavý (zoufalý), aby udělal radost nám divákům a nechal se veřejně ztrapňovat. Už se těšíme na tu přehlídku kulinářského umění.....

anonym
Komu se pořad nelíbí může 0 03.02.2011 18:51

Komu se pořad nelíbí může přepnout. Nebo je to snad povinné?

Otasek
hurá 0 03.02.2011 18:30

zase se bude šmejdit.....

reklama