PO - PÁ v 17:50 na Primě

Převaha mužů v Praze a středních Čechách

Prostřeno III (8) - Příště uvidíte ze středních Čech Foto: Prostřeno III (8) - Příště uvidíte ze středních ČechFoto: Prima

Kolik lidí, tolik chutí. To bude určitě platit i v Praze a středočeském regionu, kam ze severu zamíří pořad Prostřeno! Poměr pohlaví se konečně zvrátí ve prospěch mužů. Snad bude méně slovních přestřelek a více zábavy i fantazie.

 

Hned v pondělí uvaří devětadvacetiletý Michal, který je svobodný a žije sám. Vlastně s pejskem, k němuž má vřelý vztah. Michalův čtyřnohý miláček je nemocný, a tak se páníček postará nejen o hosty, ale i o jeho krmi. Hostům ale granule nenaservíruje, to by šanci na vítězství 25 000 Kč propásl. Neuctí je ničím menším než biftekem se zelenými fazolkami a citronovým koláčem.

V úterý uvaří Karolína, maminka na mateřské dovolené, která pracovala jako zástupkyně vedoucí v lahůdkách. Jaké lahůdky nabídne její menu? Další vývar, panenský tataráček, konfitovanou kachnu… Zní to tak velkolepě, že by Karolína mohla vyhrát 25 000 na vysněnou dovolenou.

Středa patří Lucii, majitelce jazykové školičky, která se uprostřed týdne spíš než na cizí jazyky zaměří na mlsné jazýčky soupeřů. Dokáže dostát svému mottu, že nejdůležitější je „hlavně se dobře najíst“, aby částka 25 000 korun přistála na Pakráci? Další polévkou, další kachničkou a dalším citronovým koláčem? Ano, ale ještě k tomu uvaří barevné vepřové.

Čtvrteční večeři vykouzlí v Dolních Počernicích kartář a šaman Pavel. Bude i kouzelníkem vařečky a vyčaruje si výhru 25 000? Bude mu na to stačit hadrová polévka a kuřecí špízky? Možná pomůže zaříkávání.

Finále patří čtyřiatřicetiletému upovídanému pohodáři Martinovi z Prahy 5. I ten zkusí zážitkovou gastronomii, tentokrát v italském duchu. Korunou týdne bude jeho tuňák. Třeba zůstane sumička 25 000 korun na sídlišti Homolka. Podle jídelníčků se máme na co těšit. A co teprve účastníci pořadu Prostřeno!?

Vaše názory

Lada Kadaňková
Mé hodnocení Michala. 0 30.03.2011 10:42

Velmi jsem se spletla v Michalovi to co předvedl v úterním Prostřeno.Jak prudil úplně bezdůvodně.Neunesl to,že někdo uvaří lépé.Slušně řečeno chová se jak Hlupák!!!!!!Je to od něho ubohé.Lada

IVča
Ráca 1 25.03.2011 20:14

Martin je Ráca z Trosečníka, ne?

anonym
Ahaaa, už od pondělí si 30.03.2011 23:00

Ahaaa, už od pondělí si říkám, že je mi hrozně povědomý :) Nejspíš máte pravdu :)

anonym
a kde je recept na salát?? 0 25.03.2011 19:19

a kde je recept na salát??

reklama