PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte: Ostrava III (repríza)

Prostřeno - uvidíte - 10-14.5. Foto: Prostřeno - uvidíte - 10-14.5.Foto: All

Pořad Prostřeno! se již potřetí podívá do Ostravy, kde se na nové známé a případnou výhru už moc těší tři ženy a dva muži, kteří si troufli uvařit večeři pro dosud neznámé soupeře před televizní kamerou.

 

Jako první soutěžící nového týdne se představí optimistická tlumočnice Lusine, která pochází z Arménie. Hosté ochutnají menu s vůní a příchutí Blízkého východu. V hlavní roli bude zelenina. Stanou se fazole, lilek a zábava v podání veselé Lusine receptem na výhru 25 000 korun?

V úterý se půjde do podnájmu studenta Jiřího, který bydlí v Opavě s dalšími spolubydlícími. Jirka moc rád vaří, protože „kuchyně je to místo, kde si člověk může odpočinout, ale přesto na něj číhají nové výzvy“. Jeho české zvěřinové menu vypadá tak ambiciózně, že mu možná přihraje kýženou výhru.

Středa patří nezaměstnané Veronice. Novodobá členka Addamsovic rodiny tvrdí, že je natolik zajímavá, aby přilákala lidi k obrazovkám. Bude zajímavá i pro své hosty? A umí extravagantní černovláska vařit natolik dobře, aby získala klíč k částce 25 000 korun, která by se jí moc hodila?

Předposlední den otevře dveře svého domova obchodní zástupce Roman. Nachystal si zajímavé, ale spíš klasické menu, v němž převažuje maso. Pomůže mu životní optimismus a dobrá nálada k výhře a k titulu hostitel týdne?

Finálový večer organizuje aktivní důchodkyně Jana. Rozhodla se, že uspořádá domácí hostinu, na které nebude chybět ani pořádný krajíc chleba se škvarky. Ozdobí vítězné vavříny právě její závěrečný večírek? Kdo se stane v pořadí již třetím ostravským hostitelem týdne, získá nejvíc bodů a vyhraje 25 tisíc? To uvidíte od pondělí 10. května každý všední den v 18:00 v Televizi Prima.

Vaše názory

Jitas
fandím Vám 0 14.01.2011 12:22

Je to hezký, zajímavý pořad, pokračujte v něm dál

Tereza a Petr
komentář 0 13.01.2011 17:40

Naprosto souhlasíme také jsme se na pořad dívali ráda ale ted co jsou neustále reprízy už na něj ani nekoukáme je to nudné když to člocvěk už jednu viděl.....

Tereza a Petr
Naprosto souhlasíme také jsme 0 13.01.2011 17:39

Naprosto souhlasíme také jsme se na pořad dívali ráda ale ted co jsou neustále reprízy už na něj ani nekoukáme je to nudné když to člocvěk už jednu viděl.....

ELZA
. 1 12.01.2011 19:25

Můžete mi prosím napsat, proč opakujete dokola staré díly ,ted už se nedívám ,nebaví mě to a myslím si ,že nejsem sama.Pokud to tak půjde dál přijdete o diváky a já budu první!!!

anonym
nový díly natáčej 12.01.2011 20:13

nový díly natáčej

ATKA
to brzo 14.01.2011 20:50

Oni vážně nevěděli, že od ledna nebudou mít natočené nové díly? Ten, kdo tohle má na starost, tak svou práci dělá opravdu "kvalitně".

reklama