PO - PÁ v 17:35 na Primě

Příště uvidíte Prostřeno! Speciál

Právě připravujeme Foto: Právě připravujemeFoto: thinkstock.com

Prima si připravila pro své diváky pestrobarevný bonbonek. Úplně speciální Prostřeno! plné překvapení. Přijdou známé tváře, jednou i v páru. Některé už v pořadu vařily, ale pro další to bude premiéra skoro i u sporáku.

A podle toho to bude v jejich kuchyni také vypadat. Mezi svéráznými osobnostmi to bude samozřejmě jiskřit, dojde též na ostrou výměnu názorů. Jedna celebrita jí maso zcela výjimečně a své názory si nenechá pro sebe. Má to už prostě v povaze… Ale i další témata hosty u stolu rozdělují. Jedno je ale spojuje – úkol týdne, ten čeká na každého. Kdo připraví nejlepší špekáčky? Budete se divit, co lze z tak tradiční potraviny vyrobit. Který hostitel nakonec soupeře uspokojí nejlepším jídlem, atraktivním příbytkem, pozorným servisem a přívětivým prostředím? Protože „šmejděníčko“ bude také zajímavé - nejen pro diváky, ale i pro soupeře. I tentokrát se v pátek rozhodne o hostiteli týdne a klání celebrit pokračuje v sobotu, kdy se během Poslední večeře všechno znovu probere, některé recepty se uvaří znovu a lépe a někdo další ještě vyhraje. Kdo to bude? Dorazí ale všichni? To je zatím velká neznámá…

S kým se od pondělí do soboty na obrazovkách setkáme a kdo bude vítězem speciálu Prostřeno? To uvidíte už příště – a máte se na co těšit!

Vaše názory

Anonym
Tady nedostane 250 000 korun, 0 01.11.2016 12:54

Tady nedostane 250 000 korun, jako dostal v reklamní kampaňi od Martina Říhy a ještě mu záložna zaplatila oslavu 60.narozenin v hodnotě 1 - 2 miliónů.
Divím se, že za kšefty s kampeličkou a oslavu na úkor družstevníků nebyl stíhán, řekla tehdy podle HN soudkyně Hana Hubáčková.
Je to opravdu vybraná partička soutěžích. Všichni jsou potřební.

Verča216
Jéžiš to bude panoptikum. 0 01.11.2016 10:52

Jéžiš to bude panoptikum. Blesk už "proflák" jména zúčastněných (Krampolovi, Macura, Novotný, Regina (z Vyvolených)a Podhůrský.

reklama