PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte Prostřeno! z Prahy!

Právě připravujeme Foto: Právě připravujemeFoto: thinkstock.com

Nové díly pořadu Prostřeno! jsou opět tu! A aby byl hned první díl něčím výjimečný, představí se vám čtveřice mužů a jedna žena! Prvním hostitelem je muž, a tak bude zajímavé sledovat, jak se kolem stolu tato netradiční skupinka usadí. Zaujmou muži spojenectví proti jediné ženě?

V prvním letošním díle se podíváme čtyřikrát do různých částí Prahy, poznáme blíž Hloubětín, Stodůlky, Zahradní Město, Hostivař a vesničku Zlatá, kam nás pozve páteční hostitel. Jako vždy půjde o výhru 50 000 Kč pro nejlepšího kuchaře, jaká však bude strategie soutěžících? Najde se mezi nimi někdo, kdo bude dávat nejnižší bodové hodnocení, jen aby vyhrál? Najde, ale zda vyhraje, sledujte už sami, bude se opět na co dívat!

Miroslav Skaloš Foto:

V pondělí nás přivítá Miroslav (41), který je původem ze Slovenska, do Česka přišel roku 2002, žije zde spokojeně se svou ženou a synem, který se ovšem narodil ještě na Slovensku.

Miroslav je programátor, ale hodně sportuje, je veselá kopa a dá se očekávat, že se s ním při vaření ani při posezení s ostatními soutěžícími nebudeme nudit. A co má Miroslav za chody na svém menu?

Jako předkrm bude čedarová pomazánka – Ricardo po česku, bageta, jako polévku Mirek připraví kuřecí vývar s játrovými knedlíčky, hlavním chodem bude svatomartinská husa, červené zelí, lokše a jako dezert se bude podávat rakytníková pěna.

Peter Abel Foto:

Úterní hostitel Peter (33) je z branže – pracuje jako číšník v luxusní restauraci. Žije zatím sám ve svém malém, ale velmi útulném bytě se zimní zahradou.

Peter je svobodný, ale zadaný, rád si vylepšuje své bydlení, má rád estetické a vkusné věci. Rád vaří a k jídlu miluje lososa.

Peterovo menu zní skvěle, nemyslíte? 1) Dýňová polévka s pošírvanou hruškou 2) Grilovaný losos se zeleninovým ratatouille, avokádový dip 3) Risotto s dýní a filírovaným kuřecím prsem 4) Crèmebrûlée.

Irena Milisdorferová Foto:

Ve středu se ujme vlády a vařečky ve své kuchyni jediná žena – Irena (45), sympatická maminka tří dětí, rozvedená, ovšem nového přítele má.

Mezi její koníčky patří sport, vaření, cestování, kompars (často chodí na různá natáčení). Od soutěžeočekává vzrušení, poznání, výhru. V pátek se ukáže, zda své menu vybrala správně, pojďme si ho ale nyní představit:

1) Tatarák z lososa, pečivo 2) Minestrone 3) Telecí plátek na pepřové omáčce se šťouchanými bramborami 4) Tiramisu, káva. Úkolem týdne jsou koblihy a vdolky, což je pro muže celkem obtížný úkol. Jak se s ním vyrovná Irena?

Václav Bureš Foto:

Čtvrtek patří nejmladšímu soutěžícímu týdne, Václavovi (25). Vystudoval hotelovou školu, po škole pracoval jako číšník, barman, provozní, nyní pracuje jako asistent prodeje.

Václav má rád společenské akce, posezení s přáteli, rád si s nimi zajde na bowling, v létě ho baví jízda na inline, rád vaří a hostí přáteleči rodinu.

Při vaření Václav nemá rád dochucovadla a zakládá si na moderní kuchyni, o čemž svědčí i jeho menu: 1) Sushi – Maki, Nigiri 2) Sweet&sour mini tortilla s dipem 3) Buffalo wings v BBQ omáčce, americké brambory 4) Buchtičky s vanilkovým krémem.

Budou ostatní hosté znát z Václavova menu ještě něco jiného než buchtičky s krémem?

Pavel Růžička Foto:

Týden ukončí muž, tak jako tento týden muž i zahájil, v pátek však bude kuchyni a hostům kralovat Pavel (43). Do pořadu původně přihlásil svou novou mladou ženu, ale ta to odmítla. Postavil se k tomu tedy jako chlap a jde soutěžit sám. Pavel je podruhé ženatý, se svou druhou ženou má dvouletého synka a z prvního manželství dvě dcerky.

Pavel podniká, vzděláním je elektromechanik pro stroje a zařízení. A na co se můžeme těšit v pátek? Na úvod podá Pavel plněné baby stehýnko Israel, následovat bude kulajda se zastřeným vejcem, hlavní chod slibuje hovězí na víně a dezert? Koláčky!

 

Vyhraje 50 000 Kč jediná žena týdne, nebo to bude jeden z mužů? Nebo se soutěžící o výhru nakonec podělí? Vše se dozvíte, stačí se s námi dívat na pokaždé jiné a pokaždé zajímavé Prostřeno!

Každý všední den od 18.00 na Primě!

reklama