PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte Prostřeno! z Ústeckého kraje!

Právě připravujeme Foto: Právě připravujemeFoto: thinkstock.com

Po krátké době se vrátíme do Ústeckého kraje, kde mají zájem uvařit, své kolegy pohostit i pobavit a pokusit se vyhrát 50 000 korun tři ženy a dva muži. Je to téměř ideálně smíšená partička mladých vrstevníků, jak to ale bude doopravdy?

Ne všichni budou upřímní… Emoce by mohl vyvolat také úkol týdne, což je tatarák. Ten lidé buď milují, nebo rovnou odmítají – jak to proběhne na Ústecku? To všechno a ještě mnohem víc ale teprve uvidíme!

Ústecký týden odstartuje u nezadané studentky Zuzany (20) z Mostu, která by měla letos maturovat. Zuzana chce pokračovat studiem herectví v Praze a v pondělí vaří, smaží a ještě k tomu koketuje. Neplete si pořad se seznamkou? Bude tento týden o flirtování? Chce na sebe strhnout pozornost? Jak proběhne seznamovací večeře? Bude se chválit, nebo kritizovat? Co soupeřům poprvé přistane na talířích? Italské menu:
1) Mini pizza
2) Italské jehly
3) Zuppa all' Ortolana
4) Spaghetti con pomodoro e carne
4) Tvaroháček à la Italia

Pořádné drama se odehraje v mini bytečku úterní hostitelky Petry (28) z Ústí nad Labem, která pracuje jako referentka ve stavební firmě. Zatím stále ještě vdaná maminka čtyřletého synka má před rozvodem a její nervy pracují na plné obrátky. A brzy se to projeví. Nervozita bude Petru svírat a skončí to rozbitými talíři. Přinesou jí střepy štěstí? Zatím jen slzičky. Jak se k tomu postaví ostatní hosté? Budou mít pro Petru pochopení? Druhá hostitelka se rozhodla pro klasické menu:
1) Domácí paštika, opečený toast
2) Hovězí vývar, domácí nudle
3) Konfit z kachny s červeným zelím, bramborový knedlík
4) Čokoládový perník s domácí šlehačkou

Ve středu se k plotně postaví první muž. Nezadaný milovník sportu Honza (29) z Ústí-Střekova pracuje jako OSVČ – dělá internetový marketing. Jan pořád mluví o zdravém životním stylu a stravování, jeho další činností je totiž instruktor fitness. Hosté se těší na zdravou večeři, ale ejhle! Honza připraví polévku sice z řepy, ale také z vepřové konzervy. Jak se tohle slučuje se zdravou výživou? A jak to Jan hostům vysvětlí? Zdánlivá pohoda se začíná trochu komplikovat… Bude:
1) Červené kuře
2) Řepová polévka
3) Panenská svíčková s bramborovým kloboučkem
4) Boží milosti

Čtvrteční večeři připraví vdaná a mladá dvojnásobná maminka Veronika (27), která se vyučila jako kadeřnice, ale původní profesi se nevěnuje. Dnes je kvůli zdravotním problémům v částečném invalidním důchodu. Veronika hosty pozve do Děčína a během její večeře se bude ozývat kritika. Nebo to bude spíš taktika? Někomu se totiž u Veroniky líbí, jiný se zase překvapivě negativně projeví. Padne podezření, že v úterý to Petra hrála hlavně na city. Je to pravda? A co Veronika podává?
1) Plněná rajčata s topinkami
2) Zimní bramboračku
3) Kuřecí rolky a šťouchané brambory
4) Čokoládové hrušky

Ústecký týden hosté zakončí v pátek na večeři, kterou připraví nejstarší Ladislav (34). Vyučený sklář z Varndsdorfu, dnes řidič kamionu, otec tříleté dcery a milovník přírody a sportu vzbuzuje v hostech velká očekávání. Dokáže je Ladislav naplnit? Přijde to nejlepší nakonec, je to favorit ústeckého týdne? Proběhne i nějaká hra na pravdu, nebo se finále odehraje v klidu? Každopádně Ladislav se jako hostitel bude snažit ze všech sil. Na jakou poslední večeři se mohou soupeři těšit?
1) Meloun s parmskou šunkou
2) Hovězí vývar se zeleninou
3) Plněná kuřecí prsa, šťouchané brambory
4) Tiramisu podle mě

A jak to celé dopadne? Kdo se stane hostitelem ústeckého týdne? Dívejte se i příště!

reklama