PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte reprízu z Olomouce a nové VIP!

VIP Prostřeno VI (3) grafika Foto: VIP Prostřeno VI (3) grafikaFoto: www.iprima.cz

Další repríza pořadu Prostřeno! nabídne divákům pět účastníků z Olomouce a okolí. A VIP celebrity budou vařit každé úterý a čtvrtek!

Marek Hegr

Elektromechanik a údržbář rozvodů bydlí v obecním bytě 2+1 v Olšanech s přítelkyní Lucií teprve měsíc. Soutěživý mladík by rád vyhrál a peníze by utratil s přítelkyní za nějaký společný relax. O Lucii mluví často a přiznává, že je hodně zamilovaný. Také pro ni rád vaří.

Eliška Krausová

Vystudovala zemědělskou školu, ale pracuje jako poštovní doručovatelka. Je vdaná, má už šestnáctiletou dceru Kristýnu a devítiletou Klárku, členem rodiny je také mopslík Terezka. Bydlí v panelákovém 2+1 v osobním vlastnictví. Kdyby Eliška vyhrála, dopřála by si pěknou dovolenou. Veselá mladá žena ráda sportuje a vaří, okolí ji jako kuchařku uznává.

Jarmila Váňová

Před důchodem technička na výstupní kontrole pobývala dva roky v Rakousku. Rok pracovala jako au pair ve Vídni, pak pomáhala jedné paní. Dvojnásobná maminka a pětinásobná babička ráda cestovala, dnes se věnuje spíš zahrádce kolem svého rodinného domku a pejskovi. Vloni si dělala jezírko. V Dříňově bydlí od narození. Peníze z výhry by rozdělila mezi vnoučata.

Adriana Žoldáková

Vyučená servírka je nyní na mateřské dovolené s ještě ani ne roční dcerkou Bětuškou. Adriana bydlí s o rok starším manželem Petrem a rodiči ve dvoupatrovém domě, v krásné obci Hněvotín. Do soutěže ji přihlásili příbuzní a výhru by utratila s rodinou na dovolené. Romka Adriana chce kladnou prezentací zmírnit předsudky veřejnosti ohledně svého etnika, jak sama uvedla. Ale hlavně se chce pobavit. Rodina podniká a provozuje romskou hudbu.

Lenka Krejčí

Nomen omen: Lenka se vyučila dámskou a dětskou švadlenou. Naposledy pracovala jako lisařka, nyní je na mateřské dovolené s rok a půlletým synem. Má čtyři děti, mezi nejstarším Janem a nejmladším Staníčkem je skoro dvacetiletý rozdíl. Otec je opustil, takže Lenka prodala usedlost, zažádala si o byt a bydlí přechodně u kamaráda v podkrovním bytě 3+1 v Bystrovanech u Olomouce. Samozřejmě by ráda vyhrála.

VIP Prostřeno?

V úterý uvaří Olga Šípková, bude to dietní menu? Nechte se překvapit! Ten samý den se k ní i připojí humorista Petr Urban!
Ve čtvrtek uvaří Roman Štabrňák a Simona Chytrová!

Miroslav Piják (32)
Miro pochází ze Slovenska. Front office manager – hlavní recepční – hotelu Hilton žije s partnerem v pěkně zařízeném šedesátimetrovém bytě v Praze 8, odkud má krásný výhled do širého okolí. Do pořadu přihlásil Miroslava jeho vyvolený. Kdyby vyhrál, peníze by padly na dovolenou.
Charakter: Miro je pohodový, nekonfliktní, klidný, se smyslem pro humor
Zájmy: Baví ho vaření, práce na zahradě, péče o zvířata, běhání, četba.
Vztah k vaření: Miroslav vaří velmi rád, zajímá se o nové recepty a neotřelé chutě.
Chutě: Jí vše, těší se na všechno.
Nesnáší: Ticho u stolu. Nemá rád brynzové halušky, nepozře ústřice.
Motto: Život je příliš krátký na to, abych něco nevyzkoušel.
Očekávání: Těší se na poznání nových a zajímavých lidí, chutí a zábavy.
 
Úterý – Robert Sobotka (33)
Robert, který se vyučil malířem pokojů, se dnes živí jako pracovník ochranky. V bytě na Proseku, který potřebuje ještě hodně úprav, žije s přítelkyní a čekají miminko. Do soutěže ho přihlásila právě jeho partnerka, která s kamarádkou také sestavila Robertovo menu, v němž jsou i kupované polotovary. Výhru by investovali do výbavičky pro holčičku.
Charakter: Říká o sobě, že je velký pohodář. Sebevědomý. V průběhu soutěže taktizoval, nebyl upřímný.
Zájmy: Zajímá ho zdravý životní styl.
Vztah k vaření: Robert vaří moc rád, neodradilo ho ani to, že si v minulosti opařil nohu.
Chutě: Zbožňuje sýry, hlavně Hermelín. Jí téměř vše.
Nesnáší: Hrubé chování u stolu, krupicovou a zabijačkovou polévku.
Motto: Pohoda…
Očekávání: Setkání s příjemnými a pohodovými lidmi.
 
Středa – Pavel Zahradník (31)
Ženatý podnikatel Pavel prodává restauracím palmové tuky a další oleje. Také se živí jako nezávislý finanční konzultant. Bydlí v novém 2 + kk (46 m2) na Žižkově. Vaří tak výborně, že když ho pozvala tchyně na večeři, nakonec jí prý musel něco ukuchtit sám. Doma se kulinářství věnuje jen Pavel, který prý u sporáku odpočívá. Pokud by se svým francouzským menu vyhrál, koupil by manželce Michaele nový počítač a sobě helmu na box (další velký koníček). Boxuje manažerskou ligu.
Charakter: Pavel je extrovertní, podnikavý a optimista.
Zájmy: Baví ho box, thajský box, vaření, dobré filmy a skleničky kvalitního vína nebo rumu.
Vztah k vaření: Je více než vášnivý, v kuchyni se vždy uvolní a zabaví. Také u plotny rád prověřuje svoje limity.
Chutě: Má rád vybrané lahůdky, kvalitní a čerstvou kuchyni.
Nesnáší: U stolu špatně nese „absenci vína“. Ryby, protože je na ně alergický. Také nemusí houby.
Motto: Hlavně musí být sranda…
Očekávání: Doufá, že při natáčení něco zažije. Především zábavu.
 
Čtvrtek – Michal Neček (22)
Vyučený truhlář se vloni přistěhoval do Prahy a pracuje jako řidič pekáren. V hlavním městě si našel přítelkyni a nyní spolu bydlí v bytě 3 + 1 na Chodově, kde žijí ještě se dvěma spolubydlícími. Michal se do pořadu přihlásil sám, protože chce dokázat, že i mladí lidé dokážou uvařit. Umí vymýšlet nové recepty, spoléhá na svoji fantazii. Když zvítězí, koupí dárek přítelkyni a dovolenou u moře.
Charakter: Michal je upřímný, spolehlivý, napůl flegmatik, zralý.
Zájmy: Věnuje se zejména sportu (squash, brusle in-line, auta). Baví ho i přítelkyně.
Chutě: Jí téměř vše.
Nesnáší: U stolu ho odpuzují špinavé nádobí a příbory, mlaskání a srkání. Na talíři dršťky, a když se jídlo ještě „hýbe“.
Motto: Žij každý den, jako by byl poslední!
Očekávání: Láká ho získání zkušeností před kamerou, rád pozná nové lidi a chutě.
 
Pátek – Silvia Vašková (30)
Slovenka Silvia žije v novém moderním bytě v Suchdole s manželem Miroslavem, téměř dvouletým synem Emilem a kocourem Helmutem. Harmonicky působící mladá žena má ráda design a na jejím bydlení je to znát. K šedesátimetrové novostavbě 3 + kk patří i jídelna a malá předzahrádka. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímá, jak žijí ostatní. K menu, v němž se skví houbová polévka a ovocný koláč, inspirovalo Silvii dětství. Pečené kuře je její nejoblíbenější jídlo.
 
Charakter: Silvia je nekonfliktní, přátelská, upřímná, puntičkářská, někdy prý až moc tichá.
Zájmy: Těší ji práce na zahrádce, bytový, zahradní a módní design. Ráda si zajde do kina nebo poslechne dobrou hudbu.
Vztah k vaření: Velmi kladný, ráda vymýšlí nové recepty a zkouší nová jídla.
Chutě: Nejraději má lehká a zdravá jídla, zeleninu a ryby. Preferuje kuřecí a krůtí maso, nemusí uzeniny, klobásy ani hovězí.
Nesnáší: U stolu špinavé ruce, v jídle česnek – je jí po něm špatně od žaludku.
Motto: Umění žít je dokázat si vychutnat malé radosti a nést velká břemena. (Hazlitt William)
Očekávání: Je zvědavá na nové lidi a jejich byty, těší se na příjemně strávený týden a chce si vyzkoušet roli hostitelky

reklama