PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte reprízu z Prahy a Středních Čech!

soutěžící Praha a střední Čechy Foto: soutěžící Praha a střední ČechyFoto: All

Příští týden vysíláme reprízu z Prahy a okolí, kde se sejde čistě ženská společnost - pět odvážných hostitelek a hospodyněk ze středních Čech. Těšte se na klání Evy, Petry, Kláry, Zuzany a Anety!

Středočeský týden zahájí kadeřnice Eva, která miluje svoji práci, ale též domov, vaření a ruční práce. Je svobodná, bezdětná a spokojená. Hodně ji baví řízení auta. Od soutěže, kde uvaří maminčinu vánoční polévku a další chody inspirované italskou kuchyní, očekává výhru 50 000 korun a rozptýlení od starostí všedních dnů.

V úterý své kuchařské a hostitelské dovednosti předvede Petra. Vystudovala ekonomku, pracovala jako barmanka, servírka, recepční a vedoucí provozu. Nyní si hledá novou práci. Je vdaná a má sedmiletého syna. Petra se zajímá o gastronomii a chov chameleonů. Láká ji krásná suma 50 000 korun, o kterou zabojuje vybraným francouzským menu a anglickým koláčem.

Středa náleží pracující vysokoškolačce Kláře. Studuje pedagogickou fakultu UK a přitom učí na druhém stupni ZŠ. Zadaná Klára žije ve společné domácnosti s přítelem a zajímá ji sport, příroda a zvířata. I ona připraví cheesecake a na chuťové pohárky soupeřek a odměnu 50 000 korun zaútočí též salátem Caesar a vepřovými závitky s jablky, křenem a kaší.

Ve čtvrtek otevře dveře svého příbytku další kadeřnice. Zuzana se této profesi věnuje od patnácti, dnes pracuje v salonu uprostřed Prahy. Kromě toho ji baví vaření, jízda na kole, malování, turistika, líčení a práce na zahrádce. Zadaná Zuzana si chce vyzkoušet vaření před kamerou a doufá, že se svým moderním menu uspěje, aby vyhrála 50 000 korun a mohla odjet do teplých krajů.

Finále patří mamince na rodičovské dovolené. Někdejší referentka a servírka Aneta se nyní naplno věnuje domácnosti a péči o syny a manžela. Považuje se za přátelskou, vstřícnou a zodpovědnou. Soupeřkám slibuje sýrovou roládu, hovězí vývar, „křehké obláčky a prošívanou deku“. Zní to zajímavě, tak uvidíme, jak se zadaří a zda bude Anetino menu stačit na zisk kulatých 50 000 korun!

reklama