PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte Speciál Miss!

Prostřeno (10) miss  Foto: Prostřeno (10) miss Foto: All

Ještě než v sobotu večer předá Tereza Chlebovská žezlo a korunku České Miss své nové nástupkyni, spolu s dalšími kolegyněmi a finalistkami uvaří ve speciálním vydání pořadu Prostřeno!

Vítězka soutěže Česká Miss 2011 Jitka Nováčková už v pořadu vařila a šlo jí to od ruky. Jako první dostane v pondělí možnost předvést, že to nebyla náhoda. Jitka dnes studuje optiku na ČVUT a stále se živí jako modelka. Co usměvavá blondýnka plánuje? Pěkně ostrou polévku z červené čočky, krevety na horké pánvi a vanilkovou zmrzlinu s ořechy. Žádná jihočeská bašta to tedy nebude…

Zatím jediná česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová pochází z Ivančic a v Brně vystudovala vysokou školu. Baví ji rybaření a jízda na koni. V úterý se její soupeřky a kolegyně mohou těšit na francouzskou kuchyni a čtyřchodové menu. Po salátu s křepelčím vejcem bude klasická cibulačka, vepřová panenka s brambory a ratatouille a nakonec usmaží francouzské palačinky s tvarohem a malinami.

Uprostřed týdne prostírá stále ještě úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská. Miluje čokoládu, občas si dopřeje i fast food, kompenzuje to ale cvičením. Nejoblíbenějším Tereziným jídlem je maminčina zelňačka. České bude i Terezčino menu s vývarem s domácími nudlemi a bylinkovým kuřetem v trojobalu, které završí jablečný drobenkový koláč.

Česká Miss World 2012 Linda Bartošová žije v Praze a studuje žurnalistiku. Líbilo by se jí pracovat v televizi, například jako reportérka, což se jí splnilo – od února spolupracuje s TopStar magazínem. Linda je velmi jazykově zdatná, umí anglicky, francouzsky a španělsky. Její menu bude také z ciziny, ve čtvrtek se inspirovala až v exotickém Thajsku.

Páteční finále patří bakalářce Haně Věrné, druhé Vicemiss České republiky 2009, která vystudovala sportovní školu se zaměřením na atletiku a management cestovního ruchu. Hanka se úspěšně zúčastnila hned několika soutěží krásy. Plánuje lehčí večeři se zeleninovým salátkem, uvaří špenátovou polévku a panenku s hříbkovou omáčkou. Zato nakonec kolegyně láká na sladká pokušení s výzvou: Sněz, co chceš!

Diváky čeká týden plný půvabu, šarmu a doufejme že i dobrého jídla. Která kráska uvaří nejlepší večeři a pojede na zájezd k moři? Teprve uvidíte!

reklama