PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Brna!

kolaz_brno_3.6. Foto: kolaz_brno_3.6.Foto: All

Po čistě dámském Prostřeno! ze severu Čech nás čeká pravý opak na jihu Moravy. Jako růže v trní si bude mezi samými muži možná připadat jediná žena - Tereza.

Ženatý otec dvou dětí a mistr výroby brněnský téměř mužský týden zahájí. Čím se Josef pochlubí? Třemi chody, jimž vévodí gril s pečenými brambory, v úvodu první večeře se mohou hosté těšit na lososový tataráček, v závěru na krém z mascarpone. Co by si Pepa pořídil za výhru 50 000 korun? Zatím neví, protože prý s výhrou vůbec nepočítá…

Druhý hostitel je na světě už dvakrát tak dlouho jako Josef, ale přesto bývalý lakýrník a malíř Jan stále pracuje. Jeho velkým koníčkem je vaření, myslivost a práce na zahrádce. Když se sejde dobrá parta, tak si rád zazpívá. Pokud by si se čtyřmi chody vyvařil 50 000 korun, vzal by manželku na dovolenou.

Exotickou kuchyni připraví uprostřed týdne programátor, muzikant a mulat Mohsin, který žije v Brně už čtvrt století. Pochází z Bangladéše, bohužel česky nemluví moc dobře. Pokud by si s cizrnou po bengálsku vyvařil 50 000 korun, rád by si koupil nový počítač.

Tereza, jediná žena týdne, se ve čtvrtek spolehne na babiččiny recepty i moderní kuchyni se špenátovým slaným koláčem, hovězím na červeném víně a čokoládovým dortem. Je šťastně zadaná, a kdyby se na ni usmálo štěstí, 50 000 korun by s přítelem procestovali.

Čerstvý třicátník Honza je programátor, který vede vlastní marketingovou agenturu. S manželkou žijí ve vysněném domečku a mají už sedmiletá dvojčátka a tříletého Daniela. Vyplněnou přihlášku dostal od ženy jako překvapení k narozeninám a pokud by dosáhl na padesát tisíc, koupil by dětem koloběžky. Kdo bude mít lepší hovězí na víně s kaší – Jan, nebo Tereza?

 

reklama