PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z jihomoravského kraje!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Pestré jídelníčky nás čekají v Jihomoravském kraji, kde budou u plotny soutěžit převážně ženy, jedinou výjimkou je úterní hostitel, dělník a modelář Pavel.

Týden na jihu Moravy zahájí mladá paní Anna, toho času na rodičovské dovolené s dcerou Karolínkou. S manželem Honzou bydlí ve Znojmě. Pracovala jako školitelka a koučka a považuje se za tvrdohlavou ženskou se smyslem pro humor. Uspěje se svým bolehošťským řízkem, tataráčkem trochu jinak, dýňovou polévkou a ostružinovým dortem, aby vyhrála 50 000 korun, které by přidala na nové auto?

Úterý patří Pavlovi, dělníkovi na pile. S manželkou a synem prý vedou normální příjemný život. Pavel je velký kliďas, hodně času tráví lepením modelů letadel. Projeví stejnou trpělivost u přípravy večeře, které vévodí znojemská roštěná s rýží? Vaří doma často a tak doufá, že si odnese krásných 50 000 korun na opravu bytu v Příměticích.

Nejmladší Eva vystudovala obchodní akademii a pracuje jako administrativní pracovnice v oboru wellness. Překvapí netradičně tradičním menu s hovězím vývarem, vepřo-knedlo-zelo, zakončeným tvarohovým překvápkem. Eva je přes svůj nízký věk zkušená kuchařka, už pět let vyvařuje svému příteli. Zda tak dobře, aby získala 50 000 korun, uvidíme ve středu.

Čtvrtý den otevře dveře svého domu v Domaníně paní Dagmar, podnikatelka ve stavebnictví. Vdaná matka tří dcer a brzy babička dvou vnoučátek je také chovatelkou akvarijních rybiček a pěstitelkou květin. Do soutěže ji přihlásila dcera, která věří, že maminka má na to, aby si vyvařila 50 000 korun na novou vysněnou koupelnu.

Prodavačka a květinářka Zdenka uvaří jako poslední. Vdaná matka devatenáctiletého syna je společenská, ráda lidi baví, hostí, peče a vaří. Co předvede ve finále? Rostbíf, bramboračku v chlebu, kuřecí špízy se dvěma druhy brambor, zakončené vanilkovými řezy s kávou. Bude to stačit na 50 000 korun, aby mohla opustit dům v Moravském Krumlově a vydat se na dovolenou?

reklama