PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Jihomoravského kraje!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Ze severu Čech se za dobrým jídlem a novými hostiteli vydáme opačným směrem na jihovýchod. A opět to budou čtyři ženy a jeden muž, kteří budou tentokrát hájit barvy Jihomoravského kraje a pokusí se o co nejlahodnější míchané nápoje. Jak se jim bude dařit? To uvidíte příště!

Jako první nás k sobě domů pozve svobodná maminka Helena, před rodičovskou dovolenou vedoucí prodejny. Přestože by prý klidně ochutnala i žabí stehýnka, její kuchyně bude ryze česká. Kromě péče o syna Helenu baví práce na zahrádce, vaření a projížďky na kole. Pokud by vyhrála 50 000 korun, peníze by uložila pro syna.

Svobodná a bezdětná Vendula z Blanska je momentálně nezaměstnaná, předtím pracovala v cizině jako servírka. Bydlí v rodinném penzionu, kde také zčásti uvaří svoje ambiciózní menu, jehož zlatým hřebem je panenka v kapustových listech. Druhá hostitelka stejně ráda spí, jako miluje pohyb. Účast v pořadu, kde by i ona ráda získala 50 000 korun, bere jako dobrodružství.

Hanačka Pavla je také bez práce. Vyučená švadlena a někdejší kontrolorka kvality má vkusně vybavený byt, pečuje o sebe, estetika je pro ni důležitá. Má přítele v Belgii a šikovného syna Dominika. Ráda jezdí autem a na čtyřkolce, má ráda sladké a určitě kuře. Na kuřecí spoléhá nejvíce, protože je téměř ve všech chodech Pavlina menu, s nímž jde do boje o 50 000 korun.

Milující maminka Lucie se vyučila cukrářkou, dodělala si nástavbu a pracovala v tiskárně, dva roky dělala pokladní v pražském supermarketu. Pak se vrátila do Šanova, vdala se a dnes je na mateřské. Do pořadu ji přihlásila sousedka, protože považuje Lucku za dobrou kuchařku. Přesvědčí o tom i své soupeře a odnese si krásných 50 000 korun?

Jediný muž týdne a poslední hostitel Jan je mladík z Brna, který dámy pozve do malého pronajatého bytu. Úspěšně absolvoval magisterské studium na fakultě sportovních studií a pokračuje v doktorském studiu. Sport miluje a je náležitě soutěživý – netají se tím, že mu jde hlavně o výhru 50 000 korun. Plánuje degustační menu s lososem, těstovinami a kuřecím steakem, jež korunuje nugátovým dortem. Honza slibuje finále plné legrace, dobré nálady a dobrého jídla. Tak uvidíme, zda to vyjde a jak si to jihomoravská partička nakonec na Primě dohromady spočítá…

reklama