PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Jižních Čech!

soutěžící Jižní Čechy Foto: soutěžící Jižní ČechyFoto: All

REPRÍZA: Čtyři ženy a jeden muž uvaří v premiérovém Prostřeno v novém roce na jihu Čech. Je to pestrá pětice a bude se na co dívat – všichni uvaří čtyři chody. A pozor! I když se všude šetří, v Prostřeno! to neplatí! Od nynějška se soutěží o 50 000 korun!

REPRÍZA:

V pondělí začneme v centru regionu. V domku v Českých Budějovicích bydlí a pracuje Kamila, která už je přes své mládí vdaná paní. Vypadá i jako zkušená kuchařka a hned zkraje týdne nastaví se svým českým menu laťku docela vysoko. Bude to ale stačit na 50 000 korun?

Studentka teologie Nikola ze Strakonic pomáhá tatínkovi v jeho hospůdce a také pracuje s dětmi. S obsluhou tedy potíže mít nebude a její guláš s bramboráčky by také mohl zabrat. Pokud bude štěstí na její straně, mohla by si také tato zábavná a originální blondýna v úterý vyvařit 50 000 korun.

Radce patří středa. Kosmetička, která dnes pracuje jako servírka, je rozhodně svá a umí překvapit. Nepřetvařuje se, nechce se s nikým kamarádit, přišla si zasoutěžit a pokusit se získat krásnou sumu 50 000 korun. Zariskuje s tataráčkem a hovězím v podobě měšce s bramborovými pusinkami. Vyjde to?

Čtvrtý den uvaří švadlena Jitka, která se svěří se svým rodinným příběhem. Je to pravý opak Radky, ale protože je manuálně velmi šikovná a zvolila si originální česko-polské menu, má i ona velkou šanci na výhru 50 000 korun.

To nejlepší na konec? Jediný muž týdne uvaří v pátek v Písku a opravdu se bije jako lev a nenechá nic náhodě. David je hráč a vezme holky do Mexika – po pikantních specialitách jim naservíruje ďábelskou zábavu. Pánský striptýz! Bude to ženám stačit? Kdo z této pětice si z populární soutěže poprvé odnese  50 000 korun?

reklama