PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Karlových Varů!

Prostřeno v. (25) Karlovy Vary grafika Foto: Prostřeno v. (25) Karlovy Vary grafikaFoto: All

Dva odvážní amatérští kuchaři a tři kuchařky z Karlovarska se pokusí vyhrát krásných 40 000 korun. V lázeňském kraji do boje aktivně zasáhne i starší generace…

První hostitel, mladý obchodní zástupce z Ostrova, žije s přítelkyní a je už také otcem. Vlastimil se považuje za občas líného a náladového flegmatika -  snad se to nepromítne do přípravy jeho čtyřchodové večeře: maďarská zelňačka a kuřecí kapsa s kopřivovou nádivkou se mají zasloužit o zisk 40 000 korun, které by Vlasta věnoval na opravu auta.
Úterní hostitelka Miluše, trojnásobná vdaná maminka a dekoratérka porcelánu, pozve soupeře do svého domu v Chebu. I ona chystá čtyři chody, zlatým hřebem bude roštěnka na houbách. Odvážná to žena… Snad se vášnivá zahradnice všem strefí do chuti. Kdyby nejlépe uspěla právě Miluška, výhru 40 000 by investovala do svého bydlení.
Pracující důchodkyně Alena provozuje s manželem malé krejčovství v Mariánských Lázních. Je šťastnou babičkou a s vnoučaty prožívá ty nejkrásnější chvíle. Miluje vaření a ve středu plánuje pro hosty vaječnou rolku, chřestový krém, další roštěnku a piškot. Kdyby sumu 40 000 vyhrála švadlenka Alenka, odjela by po sedmi letech na zaslouženou dovolenou.
Do chebského paneláku se podíváme ve čtvrtek, kam nás pozve podruhé ženatý důchodce Rudolf. Mezi největší koníčky velkého optimisty patří sport, cestování a dlouhé procházky lesem. Jeho dalším hobby je vaření, na které má konečně dost času. Jakou šanci na odměnu 40 000 korun má Ruda se svým plzeňským gulášem, karlovarským a šumavským knedlíkem a se závěrečnými babiččinými koláčky?
Poslední hostitelka otevře dveře své trvale osídlené chaloupky v pátek. Alexandra pracuje jako ošetřovatelka a podle legračního menu nepostrádá smysl pro humor. „Orgasmus Doni Mimoni s ledovým Mexičanem“ se jmenuje Sašin moučník, slibuje také holoubata či pikantní „placičky čoro moro“. Společenská milovnice country se ráda baví a hostí přátele. Zvládne i klání před kamerami, kde se uchází o trofej 40 000 korun? Teprve uvidíme…

 

tvrtek patří ještě neplnoleté studentce Adéle, která si troufne jen na tříchodové menu, zato se však její hlavní chod skládá ze dvou druhů závitků: z pangasia a z krůtího masa, které doprovodí brambory zapečené se smetanou. Kdyby zvítězilo mládí a Adéla získala 40 000 korun, koupila by si nový foťák, protože fotografování patří kromě vaření k jejím koníčkům.
Páteční finále se odehraje u mladého tatínka z Lesonic. Zdeněk pracuje jako zástupce vedoucího v jednom obchodu s potravinami, takže asi tušíme, kam půjde na nákup. Poslední hostitel z Vysočiny uvaří další hovězí vývar a vepřové závitky plněné švestkami. Pokud by se svým čtyřchodovým menu uspěl a 40 000 korun by zůstalo na stole v jeho rodinném domku, vzal by rodinu na výlet a synům zařídil nový pokojíček.Týden zahájí řidič MHD Martin, otec tří dětí z Jihlavy, s nimiž žije v jednopokojovém bytě s kuchyní! Jeho život se točí kolem rodiny, proto chce zkusit něco nového a vzrušujícího. Martin se o výhru 40 000 korun pokusí se čtyřchodovým menu, kterému vévodí kuřecí polévka a jídlo z pánve wok a korunuje jablečný štrúdl. 

Vaše názory

Anonymous
Tož kurňa, kde zase máte 0 21.06.2012 14:06

Tož kurňa, kde zase máte včerejší díl - : středeční 20.6.20012 ?
Co s tím pořád čarujete, že není možné to zpětně dohledat !

Anonymous
Tak tenhle týden 1 15.06.2012 22:08

bude mazec

Anonymous
jj to bude 19.06.2012 10:13

jj to bude

reklama