PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Moravskoslezského kraje!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Velikonoční týden se odehraje v Moravskoslezském kraji. Na každého z hostitelů čeká pořádné překvápko! Jak si na severu Moravy poradí s úkolem týdne jediný muž a čtyři ženy? Uvidíte příště!

Jako první se k plotně postaví Miroslava.Dříve pracovala jako dělnice, nyní je v domácnosti a stará se o tři děti.Mirčiným velkým koníčkem je vaření, péče o rodinu a výlety. Považuje se za hodnou a oblíbenou. Bude to platit i tento týden? Pondělní menu je plné překvapení, překvapí Mirka samu sebe a vyhraje 50 000 korun, které by padly na bydlení?

Úterní hostitelka Šárka pracuje jako zdravotní sestra. Maminka dvouletého syna žije ve spokojeném manželství a s blízkými tráví veškerý volný čas. Rodinným koníčkem je sport včetně horolezectví. Šárka také s oblibou cestuje, věnuje se masérství a ráda vaří. Před kamerou chystá zapékané plněné papričky, rajčatový krém, hovězí maso načerno s dukátovými brambůrky a čokoládovou pěnu. Bude to stačit na krásných 50 000 korun?

Ve středu své kuchařské a hostitelské schopnosti předvede ambiciózní studentka medicíny Aneta. Budoucí lékařka je svobodná, ale zadaná. Pokud není ve škole, ráda hraje na klavír, chodí plavat, Anetiným velkým koníčkem je vaření. Plánuje francouzské menu, kde nechybí cibulačka, kachní prsa s omáčkou z portského vína nebo hovězí po burgundsku. S vařením to myslí Aneta vážně, protože část výhry 50 000 korun by investovala do kulinářského kurzu.

Ve čtvrtek nás k sobě domů pozve další trojnásobná maminka. Zahradnice a milovnice květin Lucka zůstala na výchovu dětí sama, její život proto představuje koloběh škola, školka, vaření a učení se s osmiletou dcerou. Prý je občas zbrklá, jak se snaží stihnout tolik věcí najednou. Ráda vaří a těší ji, když jejím strávníkům chutná. Ocení soupeři brokolicový salátek, vývar s knedlíčky a pikantní vepřové placičky? Lucii by se 50 000 korun určitě moc hodilo!

To nejlepší na konec? V pátek se představí jediný muž tohoto velikonočního týdne, bývalý automechanik, policista a dnes pracovník bezpečnostní agentury. Jirka je ženatý otec dvou dospělých dcer a čerstvý dědeček.NaVelký pátek s ním držet půst nebudeme, chystá totiž farmářské řízečky nebo zeleninový salátek s kuřecím masíčkem. Kdyby soupeřům chutnalo nejvíce právě u Jiřího, 50 000 korun by investoval do dětí a do zahrádky.

reklama