PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Ostravska!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Barvy Ostravska bude reprezentovat jeden mladík a čtyři věkově rozdílné Slezanky.

Darina studuje na Ostravské univerzitě, je svobodná, bezdětná a bydlí s rodiči v paneláku. Aktivně sportovala a dodnes hraje rekreačně volejbal, jezdí na kole, ráda tancuje, také cestuje, peče a uklízí. Nezapře Moravanku – na jejím menu je valašská kyselica, fajnové masénko na prkénku, prostě čtyři chody, s nimiž si pondělní hostitelka míní vyvařit 50 000 korun!

Radovan vystudoval hotelovou školu a pracuje jako číšník, i když si vyzkoušel i jiné profese. U svých prarodičů obývá třetí patro v Těrlicku. I úterní hostitel má rád sport a aktivně ho provozuje. Do pořadu ho přihlásila expřítelkyně. Že by ze msty, nebo Radkovi přeje, aby mu jeho dýňový krém, rostbíf a smetanový parfait vyhrály 50 000 korun?

Nejstarší Eva má také hotelovou školu, pracovala i jako inspektorka provozu. Čtyřnásobná babička by proto měla hravě zvládnout čtyři klasické chody. Miluje přírodu, jaro, léto a podzim tráví na chatě v Beskydech. Když je v Ostravě, ráda si zajde do divadla. Pokud by díky šunkovým závitkům, vývaru, svíčkové a palačinkám odnesla 50 000 korun, tak by pozvala svého partnera na hezkou dovolenou.

Gabriela je dva roky šťastně vdaná, bezdětná a bohužel nezaměstnaná. Vystudovala obchodní akademii i vyšší odbornou školu sociální a momentálně si hledá práci v oblasti administrativy. Zatím by si mohla vydělat 50 000 korun, ovšem to by se jí sýrová roláda, krémová cibulačka, kuřecí nudličky a pudinkové řezy musely báječně povést!

Lea Tina prodává nábytek a před třemi roky ovdověla. S novým přítelem se seznámila přes vaření. Kromě kuchtění a výletů na motorce má ráda zvířata. Částka 50 000 korun by se jí moc hodila, proto hostům nabídne luxusní menu s křepelčími vajíčky, kaviárem, falešnou želví polévkou, svatojánským steakem a jablečnou bábovkou!

 

reklama