PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Pardubického kraje!

soutěžící Pardubický kraj Foto: soutěžící Pardubický krajFoto: All

Je před námi týden plný estrogenu. Barvy Pardubického kraje bude hájit pětka odvážných žen různých věkových kategorií, které se utkají o titul hostitelky týdne a krásných 50 000 korun.

Jako první se představí vysokoškolsky vzdělaná Slovenska Nina. V minulosti to dotáhla až na ředitelku společnosti, nyní již třináct let pracuje jako finanční poradkyně. Je rozvedená a má dvě dospělé děti. Chce představit jednoduché a zdravé pokrmy bez masa. Je možné, aby s vegetariánským menu Nina dosáhla na 50 000 korun?

V úterý se k plotně postaví Lucie, která hned po škole sbírala tři roky životní zkušenosti v Irsku. V současné době pracuje jako úřednice v Pardubicích a žije s přítelem a psem Archibaldem. Ráda jezdí na vodu, miluje jízdu na kolečkových bruslích a touží po zahrádce, kde by si mohla pěstovat bylinky a zeleninu. Ta bude v její polévce, hlavním trumfem večeře milovnice masa ale bude králičí stehno s chlupatým knedlíkem. Lucie by si chtěla vyvařit 50 000 korun na dovolenou.

Ve středu své kuchařské a hostitelské schopnosti předvede Anna. Vdova Anička má ke gastronomii blízko, protože vydává jídlo v bufetu ve Svitavách. Život se s ní nemazlil, pochovala manžela a nežije už ani její další partner. Smysl pro humor prý ale přesto neztratila. Vsadí na drůbež, gulášovou polévku a domácí kynutý štrúdl. Vyhraje 50 000 korun milovnice české klasiky?

Zdravotní sestra Olga si stále zvyšuje kvalifikaci a pracuje na očním oddělení pardubické nemocnice. Je rozvedená, sama vychovává dvě děti, s nimiž ráda vyráží do přírody na výlety na kole. Velkou oporu pro ni představují její rodiče. Olga nabídne tradiční perník, sýrovou polévku a bramboráčky s dvojím masem. Kdyby to ve čtvrtek vyšlo a vyvařila si 50 000 korun, vzala by rodinu na pěkné prázdniny.

Poslední večírek má ve své režii Alice. Vystudovala Karlovu univerzitu a pracuje jako učitelka, hraje divadlo pro děti a je trenérkou národního týmu kin-ballového týmu. S manželem a dvěma dcerami vede spokojený, i když někdy prý dost hektický život. Energická hostitelka nechce nechat nic náhodě a doufá, že falešný tatarský biftek, cibulačka, vepřová panenka a dezert vánek jí přivanou 50 000 korun, které by investovala do svého rodinného domu na předměstí Pardubic.

Kdo neví, co je kin-ball, tak se to ve finále dozví. Ale hlavně zjistí, která šťastná žena to příště v Pardubickém kraji vyhraje!

 

reklama