PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Prahy!

Prostřeno v. (26) Praha grafika Foto: Prostřeno v. (26) Praha grafikaFoto: All

Na zajímavá místa se podíváme s pořadem Prostřeno! z Prahy, kde se navzájem pohostí (a snad i pobaví) tři ženy a dva mladí Tomášové.

Jako první uvaří ovdovělá servírka a prodavačka Jana, která celý život aktivně sportovala. Myslí si o sobě, že je veselá a kamarádská. Teď jí ale do skoku moc není, kvůli obtížné životní situaci své zatím neznámé hosty pozve do centra Armády spásy, kde nyní žije. Je jasné, že Jana by potřebovala 40 000 jako sůl. Co pro to udělá? Tři chody: plněná vajíčka, maďarský guláš a palačinky se zmrzlinou.
Úterní hostitelka vystudovala hotelovou školu a pracovala jako servírka v Anglii. Momentálně Slovenka Michaela obsluhuje hosty v pražských Žlutých lázních. Na 40 000 míří s kuřecím špízem, salátem s dresinky a šťouchanými brambory na smetaně a módním moučníkem se zmrzlinou a horkým ovocem. Kdyby vyhrála, koupila by si letenku a odjela za sestrou do L. A.
Do studentského bytu se spolubydlícím se podíváme ve středu, kdy medik Tomáš plánuje uvařit mladé studentské menu. Své soupeře pozve na hamburger! Nadšený amatérský kuchař připraví čtyři chody, které má v úmyslu dotáhnout k dokonalosti, aby měl také šanci na výhru 40 000 korun.
Druhý Tomáš vystudoval oděvní školu, ale pracuje jako obchodní zástupce sportovní firmy. Jeho největším koníčkem je totiž sport, jinak rád vaří a věnuje se přítelkyni a jejímu synovi. Doufá, že mu ve čtvrtek bude počasí přát, protože chce soupeře pozvat na hokejbalové hřiště a tam grilovat. Kdyby uspěl a vyvařil si 40 000 korun, část výhry by věnoval klubu na koupi sportovních potřeb!
Poslední hostitelka pracovala jako servírka a překvalifikovala se na masérku. Vdaná maminka tří dětí slaví v pátek narozeniny, tak bude o zábavu postaráno. Jaká ale bude poslední pražská večeře? Plněné vajíčko následuje kuřecí vývar a roštěná s rýží. Kdyby tato klasika získala nejvíce bodů a 40 000 zůstalo v domečku v Řeporyjích, Jarmila by uspořádala velkou narozeninovou oslavu.

Vaše názory

xxl.
příspěvek 0 29.06.2012 18:21

Tomáši ty vole sám uděláš hambáče o ostatní budeš buzerovat???Prober se ty magore seš opravdu ubohej nechápu na co si hraješ.Mám velkou chut dát ti přes hubu.

Baty
Prostřeno se dostává do podprůměru 0 27.06.2012 18:30

Pořad Prostřeno je stále horší a horší! Hlavně s gastronomického hlediska! Přijít do tohoto pořadu s hamburgrem a podobnými pokrmy úrovně pro ani ne učně prvního ročníku hotelové školy - obor kuchař je ubohé!

bedla
kdo tam 1 23.06.2012 16:19

proboha bere peníze za takovéhle zprasené stránky? Dejte mi ty prachy a budete to mít v pořádku! :-o

Anonymousová
souhlasím 24.06.2012 06:22

jsou velmi špatné, včetně diskuze

Venca21
že by zase??!! No nazdar 0 19.06.2012 17:58

že by zase??!! No nazdar hodiny :-((

reklama