PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Prahy!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Dva muži a tři ženy se spolu sejdou v Praze. Minimálně jeden z nich se stane hostitelem týdne a vyvaří si 50 000 korun!

První hostitelka Marcela měla v životě smůlu. Zdravotní sestra na neurologii již dvakrát ovdověla. Usměje se na ni štěstí v pondělí? Moc ráda by vyhrála 50 000 korun, o tuto krásnou sumu se v pondělí pokusí s tříchodovým maďarským menu.

Na kvalitu, nikoliv na kvantitu vsadí v úterý i první muž pražského týdne. Svobodný „ajťák“ Josef plánuje v úterý moderní večeři s carpacciem z červené řepy, líčky s omáčkou z červeného vína a čokoládovou pěnu - má rád poctivě uvařená jídla. Podaří se právě kuchaři s nejvyšším IQ, členu Mensy, získat 50 000 korun?

Blízko k exaktním vědám má také vysokoškolský student ČVUT Tomáš. Budoucí architekt uvaří ve středu, jeho velkým koníčkem je pečení moučníků. Co upeče tentokrát? Kuřecí špalíčky, telecí pečeni, a karotkový dortík s jogurtem. Bude to stačit na 50 000 korun, které by investoval do svého bydlení s přítelem?

Čtvrteční hostitelka Kateřina je maminkou devatenáctiletí dcery, a přestože má léta studentská už zdánlivě dávno za sebou, právě se uchází o titul bakaláře. Studium jí zabere hodně času i financí, částka 50 000 korun by u ní padla na školné. Chystá rafinované menu: zmrzlinku ze zeleného čaje, dvě jídla inspirovaná Francií a rolády z mladého býčka s keňskými fazolkami na hlavní chod.

Poslední hostitelka je vyučená švadlena, nyní v domácnosti. Dana je rozvedená, má dvě dcery a vnučku, hodně času věnuje rodině. Ráda peče koláče a buchty. Čeho se dočkají soupeři ve finále? Melounu s parmskou šunkou, kuřecího vývaru, panenky se šťouchanými brambory a čokoládového dortu. Nezůstane 50 000 korun právě na stole u Dany v Proseku?

 

reklama