PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Prahy!

Praha Foto: PrahaFoto: All

Příští Prostřeno! zavítá do Prahy, kde se navzájem pohostí vesměs zkušení lidé: tři ženy a dva muži.

První hostitelka Alena z Čakovic je vinařka a degustátorka, takže její hosté nezůstanou pravděpodobně „na suchu“. Je společenská, upovídaná a na konci mateřské dovolené. Proto ráda pozná nové lidi. Pohostí je pomazánkovými variacemi, krémovou polévkou a „vepřovými plátky paní domácí“. Bude to stačit na 50 000 korun na nákup počítače a nějakou rekreaci?

I druhý hostitel, třikrát rozvedený Pavel, plánuje zahájit svůj hostivařský večírek pomazánkami. Pokračuje smaženým kuřátkem a končí „smetanovým pohoštěním“. Otec tří synů neměl jednoduchý život. Zajímá se o gastronomii a motorismus, má rád hudbu a zvířata. Krásných 50 000 korun vidí jako příjemné přilepšení k důchodu.

Středa patří rozvedené pracující důchodkyni Silvii s příjmením Mlsová. Zda budou její francouzská cibulačka, závitky z mladého býčka a tiramisu takové mlsky, že jí přihrají 50 000 korun na pořádný zájezd, teprve uvidíme. Možná by přibrala i vnučky a dcery. K soutěži ji přemluvila rodina.

David z Krče vystudoval vysokou a pracuje jako vedoucí právního oddělení katastru nemovitostí. V Prostřeno! není náhodou – miluje vše kolem jídla a konzumaci zvlášť. Má poměrně dietní menu: mozzarellu s parmskou šunkou, kuřecí polévku, řeckou zeleninu. Ovšem na závěr chystá „orgasmus“. David doufá, že se v soutěži dobře nají. Pokud by mu přálo štěstí, 50 000 korun by věnoval kamarádovi na invalidní vozík.

Ve finále se podíváme do Vysočan k Věře, která se o výhru pokusí s francouzsko-švýcarským menu, v němž nechybí fondue a slaný koláč quiche. Také budou dva saláty a jahodový nepečený koláč. Kdyby si poslední hostitelka v pátek vyvařila 50 000 korun, s radostí by si koupila letenku do Austrálie, kde žije její maminka.

reklama