PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Prahy!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Diváci se mohou těšit na kulinářsky i osobnostně velmi pestrý týden z Prahy, kde se jako růže mezi trním mezi čtyřmi muži vyjímá jediná žena. A protože jsme v hlavním městě, čím potrápí štáb naše amatérské kuchaře? Musí připravit nějakou pražskou specialitu!

V pondělí se s vysokoškolákem a dýdžejem Honzou podíváme do studentského bytu v Holešovicích. Jeho velkým koníčkem je gastronomie – jídlo a vše kolem něj přímo zbožňuje. Čím chce hned v úvodu omráčit své hosty, aby získal 50 000 na cestu do zahraničí? Bude to italská kuchyně s pastou, minestrone, králíkem na bílém víně a citronovým sorbetem.

Pan Miroslav z Hlubočep pracoval jako řidič, obchodní zástupce a vedoucí prodeje. Pochází ze Slovenska, zajímá se o auta, rád vaří a kalorie chodí vypotit do posilovny. Jeho menu moc neprozradí, je tajemné jako hlavní chod „tajemný měšec“. I druhý kuchař by si do svého měšce po úterku jistě rád přihodil 50 000 korun.

Paní Lenka pozve ve středu své hosty na Černý Most. Vdaná maminka dvou dětí pracovala jako servírka a barmanka, ráda chodí na výlety a sleduje filmy. Jediná žena týdne doufá, že si 50 000 korun vyvaří pomocí české kuchyně a nejvíce bodů si odnese její drůbeží vývar s nudlemi, kachna s červeným zelím a karlovarským knedlíkem a trubičky z listového těsta s čokoládou a broskví.

Čtvrtý hostitel Michael pracuje jako trenér, proto nepřekvapí, že má rád sport. Také ale maluje, poslouchá hudbu, čte a zajímá se o design a umění. Do pořadu ho přihlásila kamarádka, protože jí u Míši chutná a těší se na pořádnou oslavu, kterou by uspořádal, kdyby získal krásných 50 000 korun. Hosté budou moci porovnat druhou polévku minestrone a ochutnat citronové rizoto.

Pátek patří alternativnímu Martinovi, který pracuje jako sexuologický terapeut, kouč a tantrický masér. Absolvoval mnoho přednášek a kurzů ohledně mentálních technik a práce s energií. Je vegetarián, rád vaří a takové bude i jeho menu Pokud by 50 000 korun zůstalo u něj doma na Vinohradech, pořídili by si s přítelkyní novou pěknou kuchyňku.

reklama