PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Prahy a Středních Čech!

soutěžící_praha_střední_čechy Foto: soutěžící_praha_střední_čechyFoto: All

V pražsko-středočeském klání se utkají čtyři ženy a jeden mladý muž. Bude to pestrý týden, především ohledně věkového rozvrstvení účastníků. Uvaří zatím nejstarší soutěžící ve čtyřleté historii pořadu! Jak jí to půjde? Uvidíte!

Jako první se představí jediný muž Honza. Vyučený číšník a barman ze Stodůlek je svobodný a zadaný. Považuje se za flegmatika, do pořadu ho přihlásila přítelkyně. Jan rád cestuje, a kdyby vyhrál 50 000 korun, určitě by se zase někam vydal. Vsadil na klasickou kuchyni v moderní úpravě, chybět nebude kulajda s hříbky nebo steak z vepřové panenky.

Paní Ismenie pochází z Argentiny a pracovala jako tanečnice. Vdova po slavném architektovi je v důchodu, miluje divadlo, zahradničení a nakupování, má sbírku kuchařek a stále ji baví vaření a ruční práce. V úterý se pokusí o 50 000 korun prostřednictvím čínské kuchyně, pochoutky vodníka Čochtana a bowle. Jak si povede tchyně Pavla Soukupa?

Uprostřed týdne nás do Vršovic pozve rozvedená cukrářka Ivana. Kdysi emigrovala do Austrálie a s přítelem stále migruje mezi dvěma kontinenty - u protinožců má obě děti a pět vnoučat. Naštěstí ráda cestuje, také lyžuje a bruslí, i proto se ráda vrací domů. Ivanino menu je exotickým letem světem. Ocení to soupeři a získá 50 000 na další toulky?

Ve čtvrtek se k plotně postaví Daniela, zdravotní laborantka z Polabí. Dana má velkou rodinu, mezi její koníčky patří četba, výlety po Čechách, pěstování květin, houbaření a samozřejmě vaření. Na co se mohou její hosté těšit? Na sýrové kuličky, hovězí vývar, krůtí maso na bylinkách a tvarohový koláč. I toto domácké menu má naději na krásných 50 000 korun!

Naposledy se představí paní Michaela, která je na mateřské dovolené. S partnerem dohromady pečují o pět dětí. Míša naštěstí ráda peče, vaří, uklízí a dokonce i s láskou žehlí! Vyučená servírka se rozhodla pro klasickou večeři se zelňačkou a hovězím na houbách. Pokud by vyhrála 50 000, pozve k moři kamarádku, která ji do pořadu přihlásila.

Kdo se ale nakonec v srdci Čech stane hostitelem týdne, teprve uvidíte!

 

reklama