PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Prahy a Středních Čech!

soutěžící z Prahy a Středních Čech Foto: soutěžící z Prahy a Středních ČechFoto: All

Praha, ale nejen Praha. Také střední Čechy! A kousek Itálie. Povinným úkolem dalšího týdne totiž bude pizza. A jaká bude sestava? Tři ženy a dva muži! Pražákům těm je tu hej, ty nikam nezablouděj, ale co ostatní? Bloudění po těch nejlepších receptech, neotřelých postupech a vynikajících večeřích bud

První zastávkou bude pražké sídliště Velká Ohrada, kde nás přivítá operátorka Pavla, toho času na mateřské dovolené. Většinu času tráví s dcerou, chodí na procházky, ráda plave, hraje deskové hry a cestuje. Naplánovala si slané muffiny, rajskou polévku podle Jamie Olivera a vepřové maso na černém pivu s hrnkovým knedlíkem. Kdyby hned první večeře vyhrála 50 000 korun, Pavla by zařídila pokojíček pro dceru.

Úterý bude patřit pracující studentce Ireně, která už přes tři působí jako plánovačka výrobyv mezinárodní firmě zabývající se IT technologiemi. Irena žije s přítelem, má spoustu kamarádů, ráda kreslí, bruslí, chodí do fitness. Zajímá se o aktuální dění, ale také o historii druhé světové války. Mladá hostitelka vsadí na cibulačku, kuře na bylinkách a čokoládové fondue. Pokud se zadaří, 50 000 korun by investovala do domu v Žehušicích.

Ve středu se k plotně postaví Barbora z pražských Stodůlek, která pracuje ve světě financí. Je svobodná, bezdětná a pracovitá. Nejvíce času věnuje zaměstnání, teprve pak zábavě a koníčkům. Oblíbila si ruční práce, jízdu na in-line bruslích, squash a cestování. Kdyby se na ni usmálo štěstí a za cuketové lívanečky, další cibulačku, jehněčí kotlety na tymiánu a plněné makronky utržila 50 000 korun, jela by na dovolenou do USA.

Čtvrtek bude mít v režii přátelský sangvinik Martin, ženatý dvojnásobný tatínek z Vlašimi, který pracuje jako obsluha u benzínové pumpy. Má trochu převrácený režim, protože většinou dělá noční směny. Martinovým hobby jsou auta a vše kolem nich. A protože doma čekají další přírůstek do rodiny, moc by se mu hodilo, kdyby mu sýrová roláda, česnečka, kotlety na pivu a tvarohový dezert pomohly ke kulaté sumě 50 000 korun!

Týden vyvrcholí v pátek u nástrojaře Pavla. Je ženatý a s manželkou vychovávají dvojčata. Miluje fotbal, rád hraje mariáš, ale také ho baví vaření. Hosté se mohou těšit na ďábelskou topinku, vývar, pečeného králíka a jako sladkou tečku štrůdl. Bude tohle večeře, jež ve finále získá nejvyšší počet bodů a nádherných 50 000 korun pro zkušeného hostitele, který se považuje za normálního a upřímného chlapa?

Kdo se ale v tomhle pražsko-středočeském klání stane hostitelem týdne, teprve uvidíte!

reklama