PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Prahy a Středních Čech!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Příští Prostřeno! z Prahy a středních Čech bude možná týdnem plným emocí – sejde se ryze ženská pětice. Až na výjimku budou vařit dámy mladé, které vsadí na odlehčenou moderní kuchyni většinou italského střihu. Cena je pořád stejně lákavá a na každou hostitelku čeká pořádné překvápko!

Na své si určitě přijdou všichni milovníci palačinek…

Jako první se k plotně postaví učitelka a vychovatelka Elena. Je vdaná a ráda hraje volejbal, miluje knihy a chodí do divadla. Přihlásila se sama a jen tak z recese.Vyplatí se jí taková srandička? Vyvaří si 50 000 korun, aby si mohla ve svém domě ve Velvarech zařídit pokoj s krbem?

Úterý náleží studentce právnické fakulty Kristýně. Ve volném čase se učí francouzsky, čte, chodí plavat, jezdí na kolečkových bruslích a tandemovém kole. Má s kým: mladá slečna snící o povolání advokátky je zadaná. Pochází z Opavy, ale před dvěma lety se s přítelem přestěhovali do Berouna. Kristýna spoléhá na sváteční kuřecí vývar a dijonskou hovězí roštěnou s divokou rýží. Zamíří její večeře na cílových 50 000korun?

Na originální, záhadné a vtipné menu dojde uprostřed týdne. Ve středu nás k sobě do malého pražského hnízdečka pozve Gabriela, recepční v advokátní kanceláři. Na Pankrác se přestěhovala před třemi roky. Doma, kde jí společnost dělá kočka, s chutí vaří, tvoří a uklízí, ven se chodí bavit s přáteli, ráda sportuje, Do pořadu ji z hecu přihlásila kamarádka. Podělí se Gábina s iniciátorkou o krásných 50 000 korun, kdyby to vyšlo? Vzala by kámošku na dovolenou?

Ve čtvrtek uvaří v rodinném domě v Dolních Břežanech sváteční večeři Lenka, která plánuje hodně legrační zábavu. Začínající podnikatelka připraví listový salát, hráškový krém, hovězí burger a cheesecake. Lenka je hráčka, baví ji poker, je prý optimistická a klidná, tudíž by mohla zvládnout stres před kamerou. Vždyť nervy často rozhodnou o tom, kdo si odnese vysněných 50 000 korun!

Finále se odehraje v režii hostitelky Terezy, která má bazar a žije s tatínkem. Podniká, hraje tenis, basket, čte prý nejen v knihách, ale i v lidech. Trocha psychologie by se mohlapři pátku hodit, pokud ovšem hostitelku po náročném týdnu nepřepadne „záchvat flegmatismu“, kterému prý občas propadá. Terezka ráda vaří a večírek zahájí „mezinárodní fingerfood“, dalším chodem bude druhá hrášková polévka týdne. Soupeřky tedy budou mít s čím porovnávat. Následující jídla obestírá tajemství. Budou tak dobrá, že kulatá suma 50 000 korun přistane a zůstane na stole kladenského bytu?

reklama