PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Ústecka!

Ústecko Foto: ÚsteckoFoto: All

Na Ústecku se sejdou mladší ročníky a v poměru tři ženy a dva muži uvaří moderní kuchyni z kuřecího a vepřového. A samozřejmě i něco nadplán. Co zamotá hlavu Ústeckým? Uvidíte!

Jako první uvaří vyučený truhlář Jaroslav, který podniká v oboru vzduchotechniky a klimatizace. Má rád svou přítelkyni, sport a domácí mazlíčky. Řídí se heslem „Jdi za svým cílem“. Dojde k němu? Uvaří takový guláš, že si odnese 50 000 korun na vysněné cestování?

Druhou hostitelku Terezu baví pečení dortů. Ráda také vaří pořádné domácí polévky a zapéká jídla v troubě. S čím se pokusí o 50 000 korun mladá maminka na rodičovské dovolené? V úterý to bude kuřecí polévka a z kuřete budou i kapsičky s domácími nočky. Terezčinu hostinu završí „sladké pokušení“.

Středa patří otci tří dcer, který je v částečném invalidním důchodu. Milošovým velkým koníčkem je jízda na kole. V oblibě má ale i pivko a pokec s kamarády. Třetí hostitel si naprosto věří a očekává výhru 50 000 korun. Menu má světové: Po vejci Benedikt podává toskánskou polévku, následuje kuře dušené v červeném víně, sladkou tečkou je čokoládová roláda.

Mladá operátorka Nikol pochází z Moravy, ale od dvanácti let žije v Ústí. Je matkou pětiletého Jakuba, má přítele, ráda maluje, čte a podniká výlety. Při pokusu o zisk 50 000 korun zariskuje ve čtvrtek s červenou řepou, kozím sýrem a také s mušlemi. Vepřová panenka Wellington by ale mohla být tutovka!

I poslední amatérská kuchařka je už maminkou ročního syna. Renáta chodí ráda s přítelem do kina, baví ji řízení auta a vaření. Čím se pochlubí v pátek, aby si vyvařila 50 000 korun na zvelebení bydlení? Vsadí na italskou kuchyni a další vepřovou panenku, tentokrát na slanině a s karamelizovanou cibulkou. Její žampionová polévka je zatím velká neznámá... Dvě soutěžící totiž odmítají pozřít houby!

 

reklama