PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte z Ústeckého kraje!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Stejně jako minule se sejdou čtyři ženy a jeden muž, aby se pod dohledem kamer pohostili, pokud možno pobavili, splnili úkoly týdne a pokusili se vyhrát kulatou sumu 50 000 korun.

Zůstáváme na severu, jen se z Liberecka posuneme kus na západ do sousedního Ústeckého kraje. Hostitelé jsou mladí a neklidní – adekvátně věku a regionu.

Jediný muž tentokrát týden zahájí. Lukáš je chemik z Jirkova, ženatý táta od rodiny, který vaří tak rád, že prý doma svoji ženu do kuchyně ani nepustí. Když nestojí u sporáku, rád sportuje nebo poslouchá hudbu. Lukáš miluje moře, a kdyby jeho lákavé menu pokořilo 50 000 korun, vzal by své blízké na pěknou dovolenou.

Druhá hostitelka pracuje jako sekretářka na škole, kde teprve před časem složila maturitu. Karolína žije s přítelem v malém bytě v Děčíně, ráda chodí na společné výlety a cestuje. Mladá soutěživá dáma připraví tataráček, brokolicový krém, lososa a cheesecake. Pokud by jí moderní hostina přihrála 50 000 korun, použila by peníze na další toulky.

Mladá svobodná maminka Jana z Litvínova uvaří uprostřed týdne a spoléhá hlavně na kuřecí maso. Svůj život popisuje jako boj, navíc ji nedávno opustil partner a žije v malé garsonce s matkou. Tmavovlasá Jana ráda vaří a udělá vše pro to, aby získala 50 000 korun, které by se jí moc hodily.

Čtvrteční hostitelkaJana je opakem včerejší jmenovkyně. Mladá maminka žije spokojeně s manželem v rodinném domě a nemají se špatně. Jana se do kanceláře hned tak nevrátí, čeká druhý přírůstek. I ona uvaří na hlavní chod kuřecí maso s brambory, večeři korunuje domácí zmrzlina. Za co by blonďatá Jana utratila 50 000 korun? Za dovolenou u moře, ale mořské plody by si určitě nedala!

Pátek patří mamince, která se chce brzy vrátit do práce. Diplomovaná sestra Vlaďka žije s manželem v chomutovském domečku, který společně rekonstruují a kam by putovala případná výhra 50 000 korun. Vlaďka miluje českou kuchyni, pro svůj hlavní chod si vybrala hovězí ragú. Jako kuchařka si věří a výhra je pro ni velmi motivující.

Teprve ale uvidíme, jak se Vlaďce i jejím krajanům z Ústecka bude příští týden dařit!

 

 

reklama